Zegary powariowaly

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szpila21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 03, 2009 02:20
Lokalizacja: Bristol

Zegary powariowaly

Post autor: szpila21 » czw gru 03, 2009 02:41

Panowie mam maly problem.
Mam Golfa MK3 1.9TDI. Zegary calkowicie znieruchomialy. Obrotomierz zatrzymal sie na 1000 obr. predkosciomierz wogole nie dziala, wskaznik temperatury jest na 90 stopni a wskaznik paliwa caly czaz na takim samym poziomie. Zeby tego bylo malo caly czas swieci mi sie lampka temperatury i oleju. Wszystko jest tak samo nawet po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki. Reszta lampek dzala poprawnie.
Niedawno dzialo sie tak tylko tymczasowo np. na 2-3 godziny i wskaznik temperatury mi wariowal mimo ze temperatura byla OK. Wymienilem czujnik temperatury i zegary i dzialalo wszystko dobrze przez 2 dni. :grrr: Teraz jest tak na stale. Poza tym Golfik dziala sprawnie i bez zmian.
Co robic??
Moze cos nie tak z kablami do zegarow? Gdyby ktos podal rozklad pinow to posprawdzalbym napiecia, masy itd.

Pomozcie



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » czw gru 03, 2009 10:12

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... c&start=30

w tym temacie masz opisane piny w zegarach do MK3



szpila21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 03, 2009 02:20
Lokalizacja: Bristol

Post autor: szpila21 » wt gru 08, 2009 23:16

I wszystko jasne, brak masy na pinie 5 w zegarach. Dorzucilem jeszcze jeden przewod masy do skrzynki z przekaznikami, bo stary mial nie wiedziec czemu okolo 30 omow. Podlaczylem dodatkowa mase do zegarow i wszystko gra. :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 313 gości