[mk3]Wymiana Listwy pod reflektorami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

beniamin79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 28, 2005 22:22
Lokalizacja: Lodz

[mk3]Wymiana Listwy pod reflektorami

Post autor: beniamin79 » wt lut 28, 2006 21:33

Hejka może by miał ktoś z was lub udzielił mi małego instruktarzu wymiany listwy pod reflektorami (część atrapy) - jakiś pajac pod hipermarketem wjechał mi w przód :(((, niechce niczego uszkodzić czy dodatkowo powyginać (czy konieczny jest demontaż samych reflektorów ?). Jeżeli ma ktoś dużo czasu niech wypisze w pkt poszczególne etapy takiej wymiany - niechce tego robic w warsztacie.
Ostatnio zmieniony śr mar 01, 2006 23:27 przez beniamin79, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lut 28, 2006 21:41

Musisz wyjąć atrapę (najpierw odpiąć zatrzaski od góry). Listwa wyłazi razem z nią. POtem zobaczysz. To proste.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

beniamin79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 28, 2005 22:22
Lokalizacja: Lodz

Post autor: beniamin79 » wt lut 28, 2006 21:54

Czy wielką rozpusta by bylo jak bys mi pokazal na fotce o jakie zatrzaski chodzi niechce nic połamac i czy aby ta listwa nie jest jakos tez sklipowana ze zderzakiem
no i jak odłączyć listwe od atrapy ??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lut 28, 2006 22:01

Dziś nie mam jak już. Ale naprawe obejrzyj to i daz radę bez problemu. Nad atrapą w tympasie blachy sa otwory. Wkładasz duży śróbokręt i idąc od jednego końca o kolei odpinasz zatrzaski odchylając równocześnie owoli atrapę. POwoli bo można je łatwo połamać. U dołu potem już dość łatwo odejdzie. Listwa też jest na zatrzaki do atrapy mocowana.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

beniamin79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 28, 2005 22:22
Lokalizacja: Lodz

Post autor: beniamin79 » śr mar 01, 2006 23:01

Moze ktos z was ma zdjecia listwy od gory zebym mogl ja sobie obejrzec. Czy atrapa powinna sie odksztalcic w jakis sposob w stosunku do listwy aby ta mozna bylo wypiac z okolic zderzaka - chodzi mi jak wyjac ta listwe z dolu bo strasznie mocno jest trzymana.pare fotek zalatwi sprawe :) beniamin79@o2.pl



Awatar użytkownika
Marqs84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: śr gru 28, 2005 10:58
Lokalizacja: MikołóVW [poVWiat]
Kontakt:

Post autor: Marqs84 » czw mar 02, 2006 10:38

siemka!

Wyjecie grilla to banał.. zajelo mi to ok 3min a robilem to pierwszy rac.
od gory jakies 4 zatrzaski z dolu 2 pod reflektorami... sa specjalne otwory na srubokret ..powazyc i pociagnac grilla i gotowe:]

Pisze bo mam maly klopocik.
Kupiłem grill bez znaczka firmy JOM ...przez allegro ale odebralem osobiscie. Niestety nie sprawdzilem co jest w pudełku no i w domu okazalo sie ze jest chromowy a mial byc czarny :] z metalowa listwą.
Golfika mam czarnego no i nie wiem czy to fajnie wyglada...:/ przymierzam ale sam nie wiem... moze widzieliscie juz takie autko z takim grillem?? kurcze bo nie wiem czy wymieniac na czarnany czy sprzedac go... chromowe sa chyba drozsze.. :P Moze doradzicie :)
Niesetty jestem w pracy i nie moge zrobic foto.
Są jakies stronki gdzie mozna zrobić taką symulacje na golfiku?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 328 gości