Przewody WN KAGER?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Dario
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 18, 2004 12:10
Lokalizacja: Klukowo
Kontakt:

Przewody WN KAGER?

Post autor: Dario » czw sty 06, 2005 00:21

czy ktoś używał tych przewodów?? Czy warto kupić?? Myślałem o beru ale facet w sklepie zaśpiewał mi 400zł nie stać mnie.



Hugoartem

Przewody WN firmy KAGER

Post autor: Hugoartem » czw sty 06, 2005 01:08

Kager jest to własna marka jednej z polskich hurtowni - FOTA. Teraz jest taka moda że większość hurtowni wymyśliło sobie włąsne marki i pakują w nie najtańsze rzeczy np. Inter Cars - 4max, Fota - Kager, Inter Team - Kraft. Tak więc kupując produkt tej marki to tak naprawdę nie wiadomo co będzie w środku. Jeśli jesteś zainteresowany dobrymi przewodami i niskimi cenami to polecam sklep Niem-Cars w Markach pod Warszawą te. 799-21-56. Chłopaki mają trochę pojęcia i pogadać można. A ceny także nie za wysokie.



gogi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: pt paź 01, 2004 20:17
Lokalizacja: Kielce, Wawa
Kontakt:

Post autor: gogi » czw sty 06, 2005 17:46

Ja uzywam przewodow WN Janmor http://www.janmor.pl/, siedzibe ma firma w Pabianicach.

Pozdrawiam


--
gogi

Wcześniej MK2, teraz MK4.

Dario
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 18, 2004 12:10
Lokalizacja: Klukowo
Kontakt:

Re: Przewody WN firmy KAGER

Post autor: Dario » czw sty 06, 2005 23:58

Hugoartem pisze:Kager jest to własna marka jednej z polskich hurtowni - FOTA. Teraz jest taka moda że większość hurtowni wymyśliło sobie włąsne marki i pakują w nie najtańsze rzeczy np. Inter Cars - 4max, Fota - Kager, Inter Team - Kraft. Tak więc kupując produkt tej marki to tak naprawdę nie wiadomo co będzie w środku. Jeśli jesteś zainteresowany dobrymi przewodami i niskimi cenami to polecam sklep Niem-Cars w Markach pod Warszawą te. 799-21-56. Chłopaki mają trochę pojęcia i pogadać można. A ceny także nie za wysokie.
dzięki !! akurat często przejeżdżam przez Marki jak byś mógł jeszcze adres podać to będę wdzięczny.



Hugoartem

Post autor: Hugoartem » sob sty 08, 2005 17:39

Adresu dokładnie nie pamietam ale sklep Niem-Cars znajduję się przy głównej trasie wylotowej z Warszawy na Białystok. Czwarte lub piąte światła za "M1" i "Makro" w kierunku "z Warszawy". Sklep jest po lewej stronie przy salonie Hondy - Matraszka.



Dario
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 18, 2004 12:10
Lokalizacja: Klukowo
Kontakt:

Post autor: Dario » pn sty 10, 2005 00:41

To mi zupełnie wystarczy. Dzięki !!!!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości