Folia pod tapicerka mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

michaltczew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 11:37
Lokalizacja: TCZEW
Kontakt:

Folia pod tapicerka mk3

Post autor: michaltczew » wt lut 28, 2006 02:23

Witam serdecznie. Panowie czy ta folia pod tapicerka jest potrzebna ostatnio grzebalem w drzwiach i musialem odkleich spory kawalek tej foli byla przyklejona na jakis czerwony klej ale juz za cholere nie chciala sie przykleich spowrotem i na dodatek sie pokurczyla moje pytanko czy moge ja calkowicie usunac??? Mysle ze dziala tez w pewnym stopniu jako wygluszenie i w razie czego co najlepiej zalozyc zamiast tej foli???



Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » wt lut 28, 2006 06:46

lepiej żeby ta folia tam była , nie będze zaciekąc tak wodą


Squad nocne mary :satan:

Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » wt lut 28, 2006 08:26

Najlepiej tez folie! Dobrze sie ją klei na taśmie dwustronnej Ta folia jest poto zeby woda sciekająca po szybie nie moczyła tapicerki od srodka! Jak jej ni bedzie to tapicerka moze nasiąkac wodą i sie zdeformowac! Tak ze lepiej połataj starą albo wymioen na nową - o folie przeciez nie trudno!
Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
łyssy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: sob lut 04, 2006 23:57
Lokalizacja: limanowa

Post autor: łyssy » wt lut 28, 2006 09:10

jak nie przykleisz szczenie tej folii to mozesz być przwie pewien że po pierwszym porządniejszym deszczu bedziesz miał pełno wody na podłodze-wiem bo miałem, do przyklejenia tej folii polecam uszczelniacz dekarski(przezroczysty) - cos jak silikon tyle ze nie zastyga do końca i pozostaje elastyczny -przez pare dni moze troche smierdzieć ale efekt murowany



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » wt lut 28, 2006 09:16

Folia ta także chroni przed kurzem i wiatrem.



Awatar użytkownika
Wardek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 02:48
Lokalizacja: Beskid Niski/Bieszczady

Post autor: Wardek » wt lut 28, 2006 21:56

ja też grzebałem przy drzwiach i zdarłem tą folie... Ale skoro tam była to widocznie powinna być, po zakończeniu założyłem nową na jakimś silikonie, chyba do okien.. :grin: Póki co tapicerka suchutka jest ok.


Audi A6 C4 2.5 TDI AEL Quattro Avant
VW Golf 1.9 TDI 1Z
było: Passat B5FL AWX, A6 C4 1.9TDI, Mercedes 814 6.0 D, Golf III 1.8, Renault Safrane 2.1TD, Vectra B 2.0, Polonez, Łada, 126P, MZ, WSK..

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości