Po co ta dziura w konsoli?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » pn lut 27, 2006 22:43

conrad81 pisze:takie dwa wglebienia na kubeczki albo puszki z bronxem :kufel:
Miałeś oczywiście na myśli po lewej stronie kubeczek z kawką, a po prawej puszke z bronxem ?? :) :pub:


ex BvLin3K
Obrazek

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pn lut 27, 2006 22:45

Gdzies czytalem, ze CLIP HOLDER'y byly montowane w Mk3 Cabrio...
Swoja droga to widzial ktos kiedys fabryczny Box na CD do MK3 ?


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pn lut 27, 2006 22:48

Widziałem pare razy na allegro :grin:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lut 27, 2006 23:05

http://cgi.ebay.de/Fischer-C-Box-6-Fach ... dZViewItem

nie wiem czy to fabryczne, ale pojawiło sie coś takiego również na allegro kiedyś


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pn lut 27, 2006 23:22

Paweł Marek dzieki za info.
:pub:


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
conrad81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 13, 2006 14:26
Lokalizacja: Stargard, PL
Kontakt:

Post autor: conrad81 » wt lut 28, 2006 01:05

ja znalazlem jeszcze u tego typa troche lepsza cena startowa ogolnie dla mnie swietna sprawa o wiele bardziej bo mozna wrzucic kilka mp3 i spokoj

http://cgi.ebay.de/VW-Golf-lll-Vento-Fi ... dZViewItem


Są dwa rodzaje nadsterowności: klasyczna i zaaajebiesta:)

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » wt lut 28, 2006 10:40

Przy montażu Cup Holdera trzeba wycinać otwór w konsoli ponieważ nie pasuje od razu.

Jeśli chodzi o box to opis zmiany podświetlenia znajdziecie na mojej www miałem go od początku i nawet kilka kupiłem tylko po to żeby przerobić podświetlanie i sprzedać.

Moim zdaniem fajny bajer a w dzisiejszych czasach i przy takim umiejscowieniu radia jestem zwolennikiem radia na kasetę i zmieniarki lub odtwarzacza MP3 wpiętego w instalację audio i schowanego pod deską.

Polecam Allegro, można trafić nawet za 10-15 pln taki na kasetę, wersja na CD niestety już koło 150 pln :-)



Awatar użytkownika
michas28
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: śr sty 19, 2005 19:06
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Post autor: michas28 » wt lut 28, 2006 11:13

Ja u siebie mam box na CD ale podświetlenia w nim niema i ztego co mi sie wydaje to nie we wszystkich boxach na kasety to podswietlenie bylo. Ale moze sie myle :)
ewentualnie opcja taka ze w orginalnych bylo podswietlenie a zamiennikach nie bylo podswietlenia


Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem

Awatar użytkownika
conrad81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 13, 2006 14:26
Lokalizacja: Stargard, PL
Kontakt:

Post autor: conrad81 » wt lut 28, 2006 12:27

rydzu pisze: Jeśli chodzi o box to opis zmiany podświetlenia znajdziecie na mojej www miałem go od początku i nawet kilka kupiłem tylko po to żeby przerobić podświetlanie i sprzedać.
Polecam Allegro, można trafić nawet za 10-15 pln taki na kasetę, wersja na CD niestety już koło 150 pln :-)
u mnie jedyna modyfikacja to ladne zaroweczki z przodu h7 plus hamerykanckie ledy w postojowki osobisty import dodatkowo tylna lampa swieci tak jak w wersji canadyjskiej czyli razem z przeciwmgielnym (zarowki tej samej mocy) dosyc ciekawy efekt zwlaszcza noca w silniku to stozek a teraz czekam na virusa do mojego motronica ma byc lada dzien jak bedzie sie sprawowal moge dac znac jak odbiore paczuszke i wezme lutownice w łapke no i audio tez jakies tam zmontowalem ze skrzynka i piecykiem :cool:


Są dwa rodzaje nadsterowności: klasyczna i zaaajebiesta:)

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » wt lut 28, 2006 13:09

conrad81 pisze:
rydzu pisze: Jeśli chodzi o box to opis zmiany podświetlenia znajdziecie na mojej www miałem go od początku i nawet kilka kupiłem tylko po to żeby przerobić podświetlanie i sprzedać.
Polecam Allegro, można trafić nawet za 10-15 pln taki na kasetę, wersja na CD niestety już koło 150 pln :-)
u mnie jedyna modyfikacja to ladne zaroweczki z przodu h7 plus hamerykanckie ledy w postojowki osobisty import dodatkowo tylna lampa swieci tak jak w wersji canadyjskiej czyli razem z przeciwmgielnym (zarowki tej samej mocy) dosyc ciekawy efekt zwlaszcza noca w silniku to stozek a teraz czekam na virusa do mojego motronica ma byc lada dzien jak bedzie sie sprawowal moge dac znac jak odbiore paczuszke i wezme lutownice w łapke no i audio tez jakies tam zmontowalem ze skrzynka i piecykiem :cool:
Wybacz, ale co to ma wspólnego z tematem???

Natomiast co do tematu to podświetlanie było zawsze, tylko bardzo często paliła się żarówka, dlatego ja zamieniłem to na LEDY, myślę że w Boxie na CD będzie tak samo więc zobacz czy nie spaliła się żarówka.
Dla szukających boxów:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=89476959



Awatar użytkownika
tucek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: czw gru 23, 2004 21:33
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: tucek » wt mar 07, 2006 17:14

BvLin3K pisze:
conrad81 pisze:takie dwa wglebienia na kubeczki albo puszki z bronxem :kufel:
Miałeś oczywiście na myśli po lewej stronie kubeczek z kawką, a po prawej puszke z bronxem ?? :) :pub:
proszę bardzo

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=90690373



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr mar 08, 2006 09:40

To jest aukcja jednego z naszych kolegów z forum. Nie pamiętam nicku ale już kilka gadżetów od niego kupowałem. Dla zainteresowanych - POLECAM



Awatar użytkownika
Wardek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 02:48
Lokalizacja: Beskid Niski/Bieszczady

Post autor: Wardek » sob mar 18, 2006 20:51

Hehe.. ja tam boksu na kasety to wpychać nie będe, dostatecznie muzy mi się mieści w radyjku mp3.. =D>

...ale ten pomysł z kabelkiem do cb był dobry, tylko problem bo cb nie mam... :weedman:


Audi A6 C4 2.5 TDI AEL Quattro Avant
VW Golf 1.9 TDI 1Z
było: Passat B5FL AWX, A6 C4 1.9TDI, Mercedes 814 6.0 D, Golf III 1.8, Renault Safrane 2.1TD, Vectra B 2.0, Polonez, Łada, 126P, MZ, WSK..

N-dru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 30, 2007 17:36
Lokalizacja: Częstochowa

Box na kasety - jak zdemontować

Post autor: N-dru » sob cze 21, 2008 20:12

Ja posiadam taki box i chciałbym go wymontować - chociażby aby wstawić tam box na CD ;) Problem w tym, że już dwa razy podczas postoju chciałem go wyjąść.
Da się go od spodu podważyć - nawet wsadziłem tam dłoń..... ale na nic moje próby. A nie o to przecież chodzi żeby coś połamać.

POMOŻECIE ??
I tu spodziewam się Waszej reakcji (pomóżcie - proszę)

Dzięki, pozdrawiam :okej:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 468 gości