[MK3] Woda w tlumiku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

franekdolas2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 02, 2005 22:10
Lokalizacja: Lubin

[MK3] Woda w tlumiku

Post autor: franekdolas2 » ndz lut 26, 2006 23:37

witam, chcialbym sie zapytac co myslicie o wywiercaniu dziurki w tlumiku aby splywala
z niego woda,jadni mowia ze to super sprawa a inni ze szybciej rdza go dopadnie??
wiec juz nie wiem co mam zrobic w swoim;/, kupilem go za 280zl i nie wiem wiercic czy nie?;/



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lut 26, 2006 23:48

Skoro kupiłeś taki drogi tłumik to juz go nie psuj. Dawaj mu ostro po garach to sam wyschnie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » ndz lut 26, 2006 23:48

Powiem tak :co byś nierobił to i tak woda będzie w wydechu.Poprostu jest i już jeżeli walniesz 500 km na pełnym bucie to wyparuje i układ bedzie czyściutki od wody ale przez noc na ściankach zkropli się wilgoć i już masz wodę .Co do korozji to chyba że masz tłumik ze stali nierdzewnej lub kwasówki to dzieci po dzieciach ale cała reszta walkery o bosale i inne te najtańsze to kwestia czasu i po nich.Zakładaj i nic sie niemartw co niezrobisz to i tak Ci zgnije :jezor:

[ Dodano: Nie Lut 26, 2006 10:50 pm ]
Zawsze Paweł Marek musi być szybszy :okej: Podrawiam Cię kolego i do majówki :pub:



Stroosiu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 20:49
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Stroosiu » ndz lut 26, 2006 23:51

Witam:) No, no, całkiem drogi ten tłumik i pewnie na gwarancji, więc po co go ruszać?? Ja nie polecam żadnych tego typu wynalazków:). Z resztą po kilku km i tak nic z niego nie powinno lecieć. Pozdro



Awatar użytkownika
OLEK Płock
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 00:41
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: OLEK Płock » pn lut 27, 2006 00:50

http://www.mgmotorsport.pl/
Ja mam tłumnik tej firmy zapłacilem za uzywany od koleszki 400zł supeer sprawa ladnie chodzi i ma wkładke wyciszającą zero problemow z wodą polecam


Mój Golfik :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=967322#967322

pajakgdynia
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: pt gru 30, 2005 14:15
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pajakgdynia » pn lut 27, 2006 20:41

A jak zrobisz "otworek".. to cholera Cię weźmie tak będzie pierdział..
Miałem dziurę średnicy ok. 6 mm, tłumnikarz oglądał i twierdził, że "nic nie widzi". A warkot doprowadzał mnie do rozpaczy. Dopiero przy konserwacji podwozia blacharz "splunął, bo dziura" i dostojny klekot nastał!



franekdolas2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 02, 2005 22:10
Lokalizacja: Lubin

Post autor: franekdolas2 » pn lut 27, 2006 22:53

witam, dzieki za rade, nop mam poltora roku gwarancji;p,ale koles ktory mi go sprzedawal mowil ze mogew sobie wywiercic dziurke i chyba tak zrobie , jak piszecie co bym nie zrobil to i tak mi zgnije:P, a po jakim czasie mam sie liczyc z nowym kupnem tlumika;/?bo nie chce co rok wydawac 300zl na tlumik!



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lut 27, 2006 22:58

Jakbyś kupił taki za 120 zeta to byś miał ze 3-4 lata, albo dłużej jak na dłuższych dystansach jeździsz. Drogi jak masz powinien dłużej wytrzymać, ale nie piszesz jakiej firmny kupiłeś

[ Dodano: Pon Lut 27, 2006 9:59 pm ]
Tomasz Żaguń pisze:awsze Paweł Marek musi być szybszy
wczoraj to był zwykły przypadek :)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pn lut 27, 2006 23:05

Paweł Marek będziesz na majóvwce w wawie to sobie po heńku wypijemy :pub: ja stawiam :grin: :grin: :grin: i pogadamy o naszych maszynach



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości