Problem: lewe drzwi kierowcy nieuruchamiają oświetlenia...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piter krk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw paź 30, 2008 23:34
Lokalizacja: kraków

Problem: lewe drzwi kierowcy nieuruchamiają oświetlenia...

Post autor: piter krk » śr gru 02, 2009 17:02

Mam problem lewe drzwi kierowcy w mojim 3d golfiku nieuruchamiaja oświetlenia w aucie ani tak samo podświetlania przy otwartych drzwiach ziemi...czy konieczne jest kupowanie nowego zamka??
To samo mam w bagażniku klapa też nieodpala podświetlania...Prawe drzwi bez problemu.Czy w klapie też jest konieczna wymiana zamka?Czy to jakiś problem wogóle w golfach z tą elektryka bo wiem że w klapie to wysiada od zalania nieszczelnego spryskiwacza podobno,a koszt jednego zamka to 100zł czyli razem 200zł :grrr: Prosze o pomoc jak było to przepraszam ale żadko tu zaglądam...



greg

Post autor: greg » śr gru 02, 2009 17:04

piter krk, chcesz tanio i szybko ale brzydko czy jak w orginale ale dłużej robić



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

Post autor: szakulvip » śr gru 02, 2009 17:07

wymień mikrostyk w zamku drzwi i po kłopocie, zamienniki są dość dostępne na allegro, max. z przesyłką coś kolo 30-35zł.


Obrazek

Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » śr gru 02, 2009 17:12

szakulvip pisze:wymień mikrostyk w zamku drzwi i po kłopocie
nic to nie da jeśli okaże się, że wyryta jest bruzda w mimośrodzie zamka sterującym włączaniem/wyłączaniem mikroprzełącznika - wtedy konieczne będzie zastosowanie sprężystej blaszki pomiędzy mikroprzełącznik a mimośród, w zamku klapy bagażnika można rozebrać i zregenerować włącznik oświetlenia lub zastosować inny z wystającą blaszką.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 318 gości