Ile znajduje sie filtrów paliwa w silnikach 1.8 GX

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Ile znajduje sie filtrów paliwa w silnikach 1.8 GX

Post autor: esio10 » czw lis 26, 2009 16:42

Witam - jak w temacie - chcialem zapytac ile znajduje sie filtrów paliwa fabrycznie w silnikach 1.8 GX na wtrysku mechanicznym KE-jetronic - gdyz posiadam wersje US i patrzac pod spod auta zauwazylem ze mam ( wyglada to ze 2 filtry paliwa w obudowie blaszanej obok siebie ) jest to mozliwe ? Zauwazylem ze przewod z baku stalowy biegnie do jednego filtra i jest on przykrecany ( gdyz jest z stalowym kołnierzem na przykrecenie do filtra , nastepnie z tej samej strony jest wyjscie czyli idzie drogi przewod stalowy z kolnierzem stalowym na przykrecanie i biegnie ten przewod do drogiego filtra , ten drogi filtr wyglada jak wiekszosc na allegro czyli z jednej strony podstawy puszki jest wejscie a z drogiej wyjscie - i tu tez sa stalowe kolnierze na przykrecanie do filtra , przykrecanie sruba - nie jest to na opaski zaciskajace ani z przwodami gumowymi na cymbandy ) pytanie z racji ze ten 1 filtr jest nietypowy gdyz takiego na allegro nie znalazlema przypuszczam ze z racji ze jest to 1 filtr od zbiornika paliwa czyli bedzie bardziej zawalony syfem niz ten drógi, moge te przewody a doslownie kolnierze stalowe uciac ,oczywiscie brzeszczotem a nie kontówką :P i te rurki stalowe polaczyc gumowym przewodem i ten drógi filtr wymienic z racji ze znalazlem takie na allegro i czy to nie zaszkodzi ze bedzie tylko 1 filtr a nie 2



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » czw lis 26, 2009 17:23

a czy przypadkiem do jednego nie dochodzą kabelki , bo wydaje mi się , że jedno to pompa paliwa , a drugie to filtr paliwa

[ Dodano: 26 Lis 2009 16:24 ]
lub masz tam akumulator ciśnienia



esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » czw lis 26, 2009 17:53

miś fazi pisze:a czy przypadkiem do jednego nie dochodzą kabelki , bo wydaje mi się , że jedno to pompa paliwa , a drugie to filtr paliwa

[ Dodano: 26 Lis 2009 16:24 ]
lub masz tam akumulator ciśnienia
pomiedzy jednym a drogim jest jakas skrzyneczka czarna i obudowa jest z plasticu, Zadne kabelki nie dochodza do tych wg mnie filtrow - kabelki tylko dochodza do skrzyneczki czarnej miedzy nimi co sie znajduje



Utul
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pt lip 18, 2008 00:24
Lokalizacja: Marklowice

Post autor: Utul » czw lis 26, 2009 21:08

Witam
miś fazi pisze:a czy przypadkiem do jednego nie dochodzą kabelki , bo wydaje mi się , że jedno to pompa paliwa , a drugie to filtr paliwa
Tak jak kolega pisze powyżej. Jest tylko 1 filtr paliwa

Pozdro



esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » czw lis 26, 2009 21:41

Utul pisze:Witam
miś fazi pisze:a czy przypadkiem do jednego nie dochodzą kabelki , bo wydaje mi się , że jedno to pompa paliwa , a drugie to filtr paliwa
Tak jak kolega pisze powyżej. Jest tylko 1 filtr paliwa

Pozdro
to w takim razie co to bedzie to pierwsze cos co ja nazwalem filtrem ? Jak juz pisalem do chodza do tego czegos tylko 2 przewody i sa stalowe i z paliwem , zadna elektryka nie jest podpieta do tego czegos



Awatar użytkownika
HugokopteR
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: pn paź 08, 2007 22:12
Lokalizacja: NEL
Kontakt:

Post autor: HugokopteR » pt lis 27, 2009 07:30

zrob foto najlepiej i pokaz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 457 gości