problem z komputerem pokładowym

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tedevip
PROSTO. i ELEGANCKO !
PROSTO. i ELEGANCKO !
Posty: 85
Rejestracja: wt lis 24, 2009 11:13
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: tedevip » śr lis 25, 2009 22:05

mate64 pisze:Pokazywał kiedyś dobrze?

.
nie nie działa od początku odkąd go mam ;]

[ Dodano: 25 Lis 2009 21:09 ]
guti pisze:otwórz maske , poszuka plastikowej rurki miedzy kolktorem ssacym ( to srebrne pod wtryskiem ) do serwa hamuclowego ( takie okrągłe , pompka hamulcowa jest do tefo przykręcona :) ) na tj plastokowej rurce bdzie taki zawór zwrotny ( zółty element ma ) i ten zawórt ma dw krocce, przykryte gumowymi kapturkami.. do jednego z tych kroców ma byc podpięty wzyk ( zdejmujesz kapturek i podpinasz węzyk :)

no dzięki stary nie wiem o co chodzi za dobrze ale jak zobaczę to zkumam i będę coś tam szpącił pod maską. Najwyżej jak nie znajdę to dodam zdjęcie swojego silnika i pomożesz znaleźć ;>


a mam jeszcze jedno pytanie co do tego czujnika temperatury zewnątrz ten czujnik jest podłączony do jakiś przewodów?, jaki to kolor przewodów, mniej więcej jak to wygląda bo u mnie są takie kombinacje zastosowane że będę miał się ciężko odnaleźć




Witam
sprawdziłem ten wężyk i jest cały i jest podłączony tam gdzie powinien być z obydwu stron, ale i tak nadal nie chodzi ;/ co teraz zrobić jak sprawdzić ten komputer żeby działał ??????????????? :chytry: ;>


a co do tego to na zapłonie pokazuje ile czasu był włączony !! sprawdzałem dzisiaj i wystarczy przekręcić kluczyk i już liczy.
Ostatnio zmieniony czw lis 26, 2009 16:32 przez tedevip, łącznie zmieniany 3 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości