Czy to jest normalne.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

GUCCIO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pn gru 06, 2004 23:47
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Kontakt:

Czy to jest normalne.

Post autor: GUCCIO » czw sty 06, 2005 16:16

Witam. Mam małe pytanie do uzytkownikow golf II. Czekajac kiedys na mame przed supermarketem :( zauwazylem cos dziwnego u mnie w aucie. A mianowicie o co chodzi. Zrobilem tak, ni eprzekrecilem stacyjki, właczylem dluchawe na 3(oczywiscie nie bedzie dzialac) załaczylem swiatla mijanie(beda swiecic postojowe) i szybkim ruchem nalezy właczyc(trzymac) długie swiatla. W tym momecie zalancza mi sie dmuchawa :/ troche dziwne. Myslalem ze mam cos z instalacja ale spr u kolegi w 1,8 golf II i u niego jet to samo. Mam prozbe do was czy mozecie spr czy u was tak tez jest, cz yakurat ja z moim kolega cos mamy spalone w instalacji. pozdrawiam



Ciukier

Post autor: Ciukier » czw sty 06, 2005 16:23

Kolego nie masz nic spalonego, to są tak zwane obejścia fabryczne (jak zwał tak zwał) właśnie ostatnio koleś mi opowiadał o takich trikach, jest ich ponoć sporo a efekty są naprawdę zaskakujące :grin: :hmm:
nie wiem czy pisać to na forum ......
powiem tak koleś przy pomocy jednego z takich sposobów odpalił Mk3 bez kluczyka :bigok:



mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mortas » czw sty 06, 2005 18:03

Mam to samo........... no i już jestem spokojniejszy! Myślałem cały czas że to niegroźne zwarcie, bo wlaśnie w taki niegroźny sposóbv się objawiało!


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

Ciukier

Post autor: Ciukier » czw sty 06, 2005 18:25

mortas pisze:Mam to samo........... no i już jestem spokojniejszy! Myślałem cały czas że to niegroźne zwarcie, bo wlaśnie w taki niegroźny sposóbv się objawiało!
Oczywiście nie gwarantuje że to nie jest zwarcie w Twoim czy innym przypadku, ale wiem że są takie magiczne sposoby które pozwalają wyczyniać dziwne rzeczy z golfikami (może i nie tylko).
Pozdrawiam :grin:



GUCCIO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pn gru 06, 2004 23:47
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Kontakt:

Post autor: GUCCIO » pt sty 07, 2005 00:11

oki dzieki panowie Ciukier, mortas, uspokoiliscie mnie troszke. Bo juz chcialem mu instalacje sprawdzac. :bigok:



Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » pt sty 07, 2005 00:28

Ciukier pisze:Kolego nie masz nic spalonego, to są tak zwane obejścia fabryczne (jak zwał tak zwał) właśnie ostatnio koleś mi opowiadał o takich trikach, jest ich ponoć sporo a efekty są naprawdę zaskakujące :grin: :hmm:
nie wiem czy pisać to na forum ......
powiem tak koleś przy pomocy jednego z takich sposobów odpalił Mk3 bez kluczyka :bigok:

mow jak? i czy da sie to zrobic w trojce...
fak, ale laski by na to polecialy (typy spod ciemnej gwiazdy sa teraz trendy)

pisz na priva, jak kolwiek, musze to wiedziec...


Just passing trough...

adasko

Post autor: adasko » pt sty 07, 2005 02:23

I ja poproszę na priv te jakże cenne informacje ... :bigok:



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt sty 07, 2005 02:25

to jeśli można to ja też proszę o te informację o mk3 na priv. sam mam golfa 3 i dobrze wiedzieć co może mnie spotkać :kac:



baton

Post autor: baton » pt sty 07, 2005 02:49

nio to ja tez chetnie na prv bym prosił :pub:



hektopaskal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt gru 21, 2004 15:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hektopaskal » pt sty 07, 2005 03:11

nie obraze sie jak mi zapodasz pare slow o odpalaniu golfika :helm:



Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: Peterus » pt sty 07, 2005 03:21

I ja chetnie bym sie dowiedzial jak odpalic mk3 gdyz sam posiadam takowego:) :helm:



Awatar użytkownika
naughtyjurand
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 14, 2004 11:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: naughtyjurand » pt sty 07, 2005 10:25

a nie da sie tego przerobic tak zeby uniemozliwic takie rzeczy?


HELL WAS FULL, SO I CAME BACK!

Ciukier

Post autor: Ciukier » pt sty 07, 2005 11:12

Witam wszystkich serdecznie,
W związku z LICZNYMI pytaniami napływającymi do mnie na ten temat informuję : ciekawostki te usłyszałem od kolegi (dobrego - więc raczej mnie nie wkręcał) z tym że nie starałem się bardzo zapamiętywać te informacje, bo czasem mogą być bardziej szkodliwe niż przydatne.
Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie, postaram się coś zdobyć (jakieś przykłady) i jeżeli ADMIN wyrażi zgodę to umieścimy to jakoś na forum.
Wszystkich proszę o cierpliwość ponieważ generalnie nie dysponuje nadmiarem czasu i nie mogę obiecać kiedy to nastąpi.

Pozdrawiam :partyman:



Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » pt sty 07, 2005 16:47

na forum to moze nie, bo rozni ludzie sie kreca. lepiej na priv zainteresowanym. tacy co nie maja pelnej aktywacji konta (100 postow) tez moze nie powinni dostawac (no ofence!), bo nie chcemy zlodziejom (szczegolnie amatorom, ktorzy chca sie sprawdzic kosztem innych) ulatwiac zycia!


Just passing trough...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości