1.9 GT TDI nie działa prawe przednie światło mijania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Exted
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 14:06
Lokalizacja: Kielce

1.9 GT TDI nie działa prawe przednie światło mijania

Post autor: Exted » wt lis 24, 2009 23:05

Witam.
Wczoraj spaliła mi sie żarówka, wieć dzisiaj odrazu po pracy skoczyłem do sklepu w celu zakupu nowej i odrazu wziąłem sie za wymiane. Niestety po wymianie żarówki swiatła nadal nie ma, a końcówki kablów są jak by nadpalone. Postojowe działają, sprawdzałem 2 nowki sztuki. Co mogło paść?
Pozdrawiam. Bezpiecznik sprawdzony!!!
Ostatnio zmieniony wt lis 24, 2009 23:22 przez Exted, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
yesterday
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 08:48
Lokalizacja: Opole

Post autor: yesterday » wt lis 24, 2009 23:24

Ja tak samo mam w swoim golfie nadpalone końcówki, spróbuj wymienić kabelek z tą końcówką, utnij go troche najlepiej do tego momentu gdzie najbardziej jest nadpalony i wstaw nowe takie końcowki można wszędzie zdobyć podobne do końcówki od głośników w samochodzie, ja się z tym nie bawiłem bo całe lampy miałem do wymiany więc kupilem obydwie nowe lampy, i zmieniałem wtyczki więc musiałem uciąć stare i widziałem w środku czarne druty nadpalone. Ale ty się pobaw heh.


[url=http://img121.imageshack.us/i/przechwytywaniexz.jpg/][img]http://img121.imageshack.us/img121/5820/przechwytywaniexz.jpg[/img][/url]

Exted
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 14:06
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Exted » wt lis 24, 2009 23:33

Jutro podjade rano do moich magikow, zobaczymy co powiedza... Mam nadzieje, ze to nic powaznego, bo dzisiaj moj golfina dal mi popalic...

[ Dodano: 25 Lis 2009 09:36 ]
Wstyd sie przyznac, ale okazalo sie, ze to jednak bezpiecznik. :E Cholera zawierzylem koledze, ktory je sprawdzal kiedy ja grzebalem w zarówkach... Godzinka wiecej spania i czteropak tyskiego poszedl. :D W sumie to dobrze, bo juz myslalem, ze to cos powazniejszego. :)
Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości