Problem z wieloklinem MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Problem z wieloklinem MK2

Post autor: b8tz » sob lut 25, 2006 18:13

Witam!

Mam problem. A mianowicie Obrobił mi się wieloklin kierownicy i kierownica przeskakuje tzn kreci sie a kola stoja w miejscu. Tymczasowo problem rozwiazalem dokrecajac mocno kierownicę ale na dluzsza mete tak sie nie da. Co proponujecie zrobić? Mam mały wieloklin.



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » sob lut 25, 2006 19:45

Cóż mogę pomóc. Hmmm możesz dać jedną podkładkę pod nakrętkę kierownicy co może docisnąć więcej kierownicę do wieliklina.Ja bym zrobił tak że kupił papier ścierny 80 zeskrobał nożem z niego te ostre krzemiki i z pomocą kleju posmarował drążek kierowniczy i okleił go właśnie tymi krzemikami w jak największej ilości a p;otem założył kierownicę bardzomocno ją dokręcając.Na drugi dzień powinno być dobrze.Sprubój ajak nic to nie da to wymiana wałka.Pozdro



Awatar użytkownika
Maiki X
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lut 15, 2006 19:54
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: Maiki X » sob lut 25, 2006 19:51

Dobry tokarz i zrobic nadwymiar tj. wytoczyc tuleje wprasowac ja na pasownie(roznica temp)a na zew. stronie to juz robota dla frezera zrobic wielowypust,jest to tuleja na kolumne kier.W kierownicyjedynie tzreba wyfrezowac otwory zgrywajace sie z wielowypustem poskrecac i wszystko.Ale prosciej bedzie kupic wałek kolumny i go wymienic. No i zawsze mozna kombinowac z blaszkami,osobiscie widziałem zespawana kierownice z kolumna(ludzka pomysłowosc nie zna granic :mrgreen: )


Best Life is VW drive!!!! :satan:

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 377 gości