ECOMATIC problem golf 1.9 D

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

cinkinho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 23:11
Lokalizacja: Gniezno

ECOMATIC problem golf 1.9 D

Post autor: cinkinho » sob lis 21, 2009 00:47

Witam
Mam nastepujacy problem... Migaja mi 3 kontrolki od ecomatica w trakcie jazdy ale gdy sie zatrzymam samochod gasnie.. i tak co pol kilometra sie dzieje .. byl juz u najlepszego elektryka w miescie i jakos nie moze podolac temu problemowi.. moze mial ktos podobny przypadek ??



greg

Post autor: greg » sob lis 21, 2009 01:44

testowałeś vagiem?



cinkinho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 23:11
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: cinkinho » sob lis 21, 2009 12:26

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi..



SFHKK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 18, 2009 22:25
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: SFHKK » sob lis 21, 2009 12:51

Zazdroszczę Ci, że masz Ecomatica. Ja też chciałbym mieć ten samochód, bardzo małe spalanie, wyłączanie się przy puszczeniu gazu. Można zaoszczędzić kasę i chronić środowisko!

[ Dodano: 21 Lis 2009 11:53 ]
cinkinho pisze:Witam
Mam nastepujacy problem... Migaja mi 3 kontrolki od ecomatica w trakcie jazdy ale gdy sie zatrzymam samochod gasnie.. i tak co pol kilometra sie dzieje .. byl juz u najlepszego elektryka w miescie i jakos nie moze podolac temu problemowi.. moze mial ktos podobny przypadek ??
No przecież ten samochód ma gasnąć gdy się zatrzymasz! To jest właśnie funkcja Ecomatic, nie rozumiem więc pytania? Jak naciśniesz gaz to ma się uruchomić (bez przekręcania ponownego kluczyka). A co do kontrolek to się nie przejmuj. Wiem, że jedna mówi kiedy należy zmieniać bieg.
Samochód Golf Ecomatic gaśnie gdy:
-w czasie jazdy puścisz pedał gazu- gaśnie natychmiast
-stoi na postoju- gaśnie po kilku sekundach

Po ponownym naciśnięciu gazu włącza się automatycznie.

TO JEST WŁAŚNIE ECOMATIC!

[ Dodano: 21 Lis 2009 11:58 ]
hahahaa Kolejny, który ma Ecomatica i nie wie co to jest hahaaaaa. Ludzie! NAUCZCIE SIĘ W KOŃCU CO TO JEST ECOMATIC!

Samochód Golf mk3 Ecomatic gaśnie gdy tylko kierowca puści pedał gazu i uruchamia się gdy naciśnie ponownie pedał gazu, gaśnie też na postoju. To jest funkcja Ecomatic oszczędzająca paliwo! Ecomatic ma też pół-automatyczną skrzynię biegów (brak sprzęgła). I elektryczne wspomaganie kierownicy. Funkcję Ecomatic można wyłączyć.
Ostatnio zmieniony sob lis 21, 2009 13:08 przez SFHKK, łącznie zmieniany 4 razy.



cinkinho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 23:11
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: cinkinho » sob lis 21, 2009 15:35

Tej koles takich rzeczy to ty mi mowic nie musisz lol2 tym samochodem jezdze rok i wiem kiedy ma gasnac kiedy nie.. jezdze na funkcji ecomatic wylaczonej!! nie powinien gasnac nigdy.. a to co sie z nim dzieje to problem z elektryka (chyba)



greg

Post autor: greg » sob lis 21, 2009 16:51

cinkinho, podepnij pod VAG to raz i sprawdź błędy, a dwa skoro zapalają się kontrolki to może jednak funkcja nie do końca wyłączona



SFHKK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 18, 2009 22:25
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: SFHKK » sob lis 21, 2009 17:15

cinkinho pisze:Tej koles takich rzeczy to ty mi mowic nie musisz lol2 tym samochodem jezdze rok i wiem kiedy ma gasnac kiedy nie.. jezdze na funkcji ecomatic wylaczonej!! nie powinien gasnac nigdy.. a to co sie z nim dzieje to problem z elektryka (chyba)
Aha, ok, to przepraszam.



cinkinho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 23:11
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: cinkinho » ndz lis 22, 2009 11:30

Widze ze nikt nie mial takiego przypadku to tez nikt nie umie mi pomoc. trudno .. pozdrawiam



mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Post autor: mate64 » ndz lis 22, 2009 11:36

cinkinho, przecież greg, napisał ci co w pierwszej kolejności musisz zrobic, podłączyć się pod VAG, sprawdzić błędy itd.


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » ndz lis 22, 2009 11:41

mate64 pisze:cinkinho, przecież greg, napisał ci co w pierwszej kolejności musisz zrobic, podłączyć się pod VAG, sprawdzić błędy itd.
tylko problem w tym,że kloega nie wie co to vag. :otepienie:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości