[mk4] Problemy z którymi mozna zyc, ale po co ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wrauk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lut 24, 2006 21:44
Lokalizacja: Krak

[mk4] Problemy z którymi mozna zyc, ale po co ?

Post autor: wrauk » pt lut 24, 2006 21:51

hi all,

mam golfika 4 1.4 LPG ( zrobione 61000 ) i jezdzi super, ale mam z nim male problemy.
No ale po koleji:

1. Nawiew ( wentylator ) na jedynce strasznie buczy, chyba, że ogrzewanie zjade na zero, no ale w zimie to odpada :/

2. Deska rozdzielcza lubi zaskrzypiec, ale nie jest to uciazliwe, z tego co czytalem to ten typ tak ma :-(

3. Skrzynia biegów lubi 'zaskwierczeć', tj.: przy puszczaniu sprzegła po wrzuceniu dwojki lub trojki slysze nieprzyjemny odglos tarcia metal o metal. Mam cicha nadzieje, ze to nie poczatek konca skrzyni biegów :-(

Znacie moze jakies rozwiazania tych problemow ? Z góry dzieki za pomoc.
Przeszukiwałem forum, ale nie udalo mi sie znalezc odpowiedzi na moje pytania, wiec jesli cos pominąłem to poprosze o linki do tych topic'ów ;-)

Z góry dzieki. !



Awatar użytkownika
OskarTDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 18:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: OskarTDI » sob lut 25, 2006 01:02

Z nawiewem to jest najprawdopodobniej tak że wpadło Ci cos tam. Jakiś paproch większy. Trzeba to sprawdzic dostając się do wentylatora. A co do deski to mk4 bardzo często skrzypią .Jedyny sposób to popodkładać gąbke albo filc na tych łączeniach gdzie skrzypi ale w tym przypadku trzeba troche porozkręcać.Uważaj żeby nic nie połamać.:)))

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości