Drży kierownica przy przyspieszaniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

harymaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 16:04
Lokalizacja: nowa wies mala

Post autor: harymaj » ndz wrz 21, 2008 16:17

mozna zmienic ustawienia tych ze blaszek wywazajacych i czy mozna to zrobic to sam?? dziekuje za pomoc pozdrawiam



Awatar użytkownika
Siwak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz sty 20, 2008 14:10
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: Siwak » pn paź 20, 2008 19:25

Witam. Mam podobny problem tylko u mnie przy 70-80 trzepie całą budą. Ostatnio wymieniałem drążek kierowniczy i był wygięty w łuk, jakby ktoś w dziurę wpadł. Nie wiem czy możliwe jest żeby półoś też się wygięła i ma wibrację. Pozdrawiam


[size=150][b] Niemcom gratulujemy VW [/b][/size]

romanek84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:39
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: romanek84 » sob lis 21, 2009 20:44

Witam
ja też mam podobny problem drży mi kierownica powyżej 120km/h jak dodaje gazu jak puszcze gaz wszystko ok. Dodam że dzieje się to na nowych felgach firmy HAMOND kupione w marcu tego roku, zero wjechania w jakąś dziure a opony są Fulda Ecocontrol kupione dokładnie rok temu tylko ten sezon jeźdzone, a tył GoogYear z 2007r. zaczeło się tak dziać zaraz po założeniu wiosną. Myślałem że coś z zawieszeniem ale założyłem wczoraj zimówki na innych felgach i wszystko jest ok?? Od czego mam zacząć co pierwsze sprawdzić?? Wątpie chyba żeby według mnie nowe felgi były krzywe może źle wyważone??
proszę o odpowiedź z góry dziękuje.



Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » sob lis 21, 2009 20:50

Zacznij od wyważenia kół, jeśli to nie pomoże to będziesz myślał dalej kolego.



romanek84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:39
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: romanek84 » sob lis 21, 2009 21:17

Jazz_Blue pisze:Zacznij od wyważenia kół, jeśli to nie pomoże to będziesz myślał dalej kolego.
a wywarzyć wszystkie 4 czy tylko przednie czy od tylnych też może drgać kierownica??



Awatar użytkownika
Siwak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz sty 20, 2008 14:10
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: Siwak » ndz lis 22, 2009 11:45

Witam.
Jak już pisałem miałem podobny problem, ale u mnie przyczyna była krzywa półoś wymieniłem ja i mam spokój, żadnych wibracji. Teraz to się jeździ. a tak a propo do "romanek84" od tylnych kol nie będzie drżała kierownica tylko ewentualnie nadwozie będzie miało wibracje. Pozdrawiam


[size=150][b] Niemcom gratulujemy VW [/b][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości