Bardzo dziwne stukanie :)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

demson
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw lis 19, 2009 21:04
Lokalizacja: Wrocław

Bardzo dziwne stukanie :)

Post autor: demson » czw lis 19, 2009 21:44

Witam :bigok:
Mam problem od jakiegoś czasu dochodzą mnie takie głuche(nie metaliczne) stuki (a właściwie puknięcia :bajer: ) z lewego kielicha. Sprawa jest o tyle dziwna że mechanik sprawdzał zawieszenie itp. i niczego się niedopatrzył . Nie słychać tego często ale zależy mi na tym żeby sprawe rozwiązać



Awatar użytkownika
ociu
...
...
Posty: 2047
Rejestracja: sob maja 02, 2009 11:00
Lokalizacja: DOL\SBL
Kontakt:

Post autor: ociu » czw lis 19, 2009 22:03

Arni128 pisze:Może masz dzięcioła w bagażniku
Jak chcesz świrować to gdzie indziej.... mogą być juz poduchy wytrzaskane na amorach te które właśnie wchodzą w kielichy i na nierównościach delikatne stuki bedą.... najcześciej tak się dzieje jak auto wpadnie w dziure i przechyli się na jedną strone i wracając na swoje położenie jest stuk....


VENTO RIP :-(
CABRIO zaczynamy od nowa :-)

demson
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw lis 19, 2009 21:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: demson » czw lis 19, 2009 23:02

OCIU pisze:
Arni128 pisze:Może masz dzięcioła w bagażniku
Jak chcesz świrować to gdzie indziej.... mogą być juz poduchy wytrzaskane na amorach te które właśnie wchodzą w kielichy i na nierównościach delikatne stuki bedą.... najcześciej tak się dzieje jak auto wpadnie w dziure i przechyli się na jedną strone i wracając na swoje położenie jest stuk....
Myślę że to dobra teoria , bo faktyczine stuki właśnie dobiegają z tamtych okolic Dzieki :pub: za rade bede musiał to sprawdzić



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 439 gości