skrzynia biegów do wymiany??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
waflocki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: śr sty 07, 2009 17:18
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: waflocki » śr lis 18, 2009 09:15

jasju, może turbo przepuszczać. odkręć przewód , którym powietrze idzie od turbo do silnika i zobacz czy nie ma tam oleju.
Ale Ci się posypało awarii na raz. No i zmień mechanika:)



jasju
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt mar 03, 2009 14:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: jasju » śr lis 18, 2009 19:23

no posypalo sie posypalo, ale dzis go wzieli i okazalo sie ze plastik jakis sie polamal gdzies przy lince i wykosztuje mnie to grosze, albo nic...a mocy nie mial, bo wchodzila najnizej 4rka, a ja myslalem ze to jedynka...

ostatni problem to spadek mocy, sily, jak odpielismy przeplywomierz to nic sie nie zmienilo, ani na lepsze ani na gorsze, czy takie objawy to oznaka ze nie dziala?



Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » śr lis 18, 2009 19:38

jasju pisze:ostatni problem to spadek mocy, sily, jak odpielismy przeplywomierz to nic sie nie zmienilo, ani na lepsze ani na gorsze, czy takie objawy to oznaka ze nie dziala?
Takby z tego wynikało, sprawdzcie jeszcze na VAG'u, on prawde wam powie :hmm:



jasju
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt mar 03, 2009 14:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: jasju » ndz lis 22, 2009 21:34

witam ponownie!
autko mi doprowadzili do stanu jezdzacego...badali ta moc i wyszlo ze przeplywomierz, ale nie sa pewni, jesli kupie uzywany na allegro to wystarczy czy musze nowy??

druga sprawa to cos jest nie tak z hamulcami, pedal jest u samej gory i lapie bardzo szybko, ale jest jakis taki twardy i droga hamowania mi sie wydluzyla, aczkolwiek tylko ja tak twierdze, bo kazdy kto nim jezdzil mowi ze jest ok, czy moga byc zapowietrzone??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości