Prosze o pomoc na temat sprsykiwacza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lukasz.zst
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 29, 2008 20:51
Lokalizacja: Mikołów

Prosze o pomoc na temat sprsykiwacza

Post autor: lukasz.zst » śr lis 18, 2009 08:13

Witam
Wiem że był poruszany taki temat nie raz ale potrzebuje pilnej oponi lub pomocy .
Bardzo słabo pompuje pomka płyn do wycieczki mylniej, myślałem ze jest coś zapachne bo jak włączę tylnią wycieraczkę wraz z spryskiwaczem to leje się płyn z przodu samochodu .Czyściłem igła ale wystarcza to na 1,2 razy i potem jest już amba ledwo ledwo coś idzie .Byłem wczoraj w serwisie VW skasowali mnie odpowiednio i stwierdzili pierw ze to wina płynu,kazałem im nalać wodę i tak samo się dziej, to wyczyścili układa ( jak się czyści układ samemu ). i stwierdzono trudno muszę jeździć bez spryskiwacz szyby bo trzeba wymienić pompke i cały układ wężyków.



Awatar użytkownika
tympy mechanik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:02
Lokalizacja: ERA
Kontakt:

Post autor: tympy mechanik » śr lis 18, 2009 09:58

rozbierz klape i tam wewnątrz bedzie wężyk od spryskiwacza zdejmij go delikatnie żeby nie złamać spryskiwcza odchyl wycieraczke od szyby i włącz spryskiwacz na długo tak aby wypompował sporo płynu czy tam wody co wolisz potem preczysc igłą dysze i dmuchnij sprężonym powietrzem w dysze spryskiwacza tak jak byś chciał wdmuchać z powrotem do zbiorniczka oczywiście cała operacja na odpietym wężyku jak polecą syfy tzn że coś tam było i zapychało :bigok: :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 198 gości