Pompa wody Mk2 1.3MH

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
skate18x
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: czw gru 04, 2008 20:23
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Post autor: skate18x » wt lis 17, 2009 19:31

a ja w poprzednim golfie co mialem tez zmienialem pompe wody i pasek i tez takie ziuczenie slychac i slychac go do teraz a juz ok 5000 km zrobione. pasek jest naciagniety ok bo obraca sie 90 stopni na najdluzszym odcinku. mozna psikac wd40 po pasku i kolach ? czy niebardzo? dodam ze jeszcze kolo zebate dolne wymienialem.a silnik byl 1.3 MH


[img]http://img217.imageshack.us/img217/6460/hdgd.jpg[/img]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=275091

Awatar użytkownika
mosiek2206
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: pn sty 26, 2009 20:43
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: mosiek2206 » wt lis 17, 2009 23:37

Dowiedziałem sie że mechanik który poprzedni rozrząd robił w tym aucie też psikał wd40 bo coś piszczało i bez problemów przejeździłem ponad 60 tys km więc chyba wd nie wpłynęło na stan paska jakoś strasznie. Myślę że prawidłowo to nie powinno sie takich rzeczy robić no ale jednak zrobiłem.


Mosiek

agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » sob lis 21, 2009 08:13

w zyciu bym nie psikal wd lub jakim innym plynem po pasku rozrzadu
Mechanik zeby cos takiego robil -porazka :panna:
Pasek mokry od oleju lub jakis innych plynow powinien byc natychmiast wymieniony - to jest rozrzad, tu nie ma miejsca na takie rzeczy. Szkoda komus 20 min roboty i paru zl, zobaczymy jak poleci rozrzad
Jezeli po psikaniu jest ok to wyglana na to ze to pasek wydaje takie dzwieki a nie pompa
Rob jak uwazasz ale ja bym w zyciu paska nie psikal a jak bym zobaczyl ze mechanik mi cos takiego zrobil to bym mu chyba nogi z :ass: powyrywal a jakby jeszcze mi o tym ie powiedzial to koniec swiata
Starch prowadzi auto do mechanika



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 509 gości