Gdzie jest czujnik temperatury zewnetrznej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

skajek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 14:02
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański

Post autor: skajek » pn lis 16, 2009 12:13

Miałem to samo co ty.U mnie nie bylo wogole czujnika wiec wyglada tak jak ty bys go tez nie mial ale jezeli go masz i tak jak mowisz jest w kratce pod prawym leflektorem to idz po kablach za filtr powietrza mi tam sie urwaly powodzenia



Exted
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 14:06
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Exted » pn lis 16, 2009 12:27

Tzn tak mi sie wydaje, ze to jest czujnik, ale wyglada to jak jakas czesc. :-) Slabo sie znam na samochodach. :E
Zobacze wieczorem dokladnie co i jak.



skajek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 14:02
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański

Post autor: skajek » pn lis 16, 2009 12:34

A masz przy tym kostke z dwoma kablami?Jezeli znajduje sie to w tej kratce w zderzaku wcisniete w taki otwor to jest to ten czujnik mowimy o kratce po stronie pasazera.



Exted
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 14:06
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Exted » pn lis 16, 2009 12:45

Tak, jest otwor i w tym otworze jest cos co wyglada na czujnik, nie mialem czasu sie temu przygladac, bo wyskoczylem tylko na chwile z pracy, zeby to zobaczyc na szybko. Sprawdze wieczorem.
Bardzo mnie to cieszy, bo juz mialem przeczesywac siec w poszukiwaniu "jak zamontowac czujnik" a tu okazuje sie, ze czujnik jest tylko trzeba go reaktywowac. :-)
Moze jest ktos ze swietokrzyskiego, a dokladnie z okolic Ostrowca, kto ma ochote sie tym pobawic ? :)

[ Dodano: 16 Lis 2009 21:44 ]
Sprawdzilem czujnik, jest sprawny, przepatrzylem tez wszystkie bezpieczniki i jest ok, a temperatury jak nie bylo tak nie ma. :(
Wiec stawiam na kabel, ze jest gdzies uwalony, czy mozecie mi wytlumaczyc jak sprawdzic calosc kabla albo polecic jakas osobe ktora bym mi to zrobila?
Pozdrawiam.



bagi379
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 23, 2010 20:21
Lokalizacja: Stargard

Post autor: bagi379 » wt lut 23, 2010 20:51

witam moze mi ktos powiedziec dlaczego u mnie od kat mam samochod i od kat pamietam to ten kabel od czujnika wisial bez czujnika? i dobrze wskazuje temperature? az do dzis ,po przejechaniu kilku kilometrow zaczol szwankowac i wskazuje -45 a na klimie - 50 ktos wie o co chodzi? a moze czujnik jest gdzies w innym miejscu ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości