Mała kombinacja...Lusterka z manualnych na el.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nosboR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 13, 2009 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola

Mała kombinacja...Lusterka z manualnych na el.

Post autor: nosboR » pn lis 16, 2009 00:18

WItam
Pisze z małym dylematem. Posiadam w swoim golfie lusterka typu M3 które chciałbym w jak najszybszym czasie wymienić ponieważ cale się telepią przy szybszej jeździe gwiżdżą itd...już nie mówiąc o widoczności. Mam także w garażu oba oryginalne (manualne) które były wcześniej jednak maja poucinane linki od sterowania. Mam ochotę zakupić komplet elektrycznych, coś takiego :
http://moto.allegro.pl/item808284278_vw ... l_i_p.html
lecz chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przełożenia z mojego do tych z allegro obudowy aby były pod kolor oraz brakującej szybki oraz na jakie koszty (mniejwiecej) musiałbym się szykować aby skompletować wszystkie niezbędne rzeczy a co najważniejsze czy warto w to inwestować i dodać sobie do wyposażenia elektryczne lusterka czy pozostać przy manualnych i spróbować skompletować i zmontować te linki?
Z góry wielkie dzięki za jakieś porady :D



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » pn lis 16, 2009 00:42

http://forum.vwgolf.pl/search.php?searc ... 8&start=15 powinieneś tu znaleźć odpowiedź na swoje pytanie....


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » pn lis 16, 2009 02:05

Wszystko da sie przelozyc bez najmniejszego problemu. Bedziesz potrzebowac jeszcze:
2x wiazki drzwiowe
wiazka pod deska rozdzielcza
plastiki przy klamkach (prawa zaslepiona, lewa z miejscem na sterownik)
sterownik lustereczek
szkla z matami grzewczymi (Ty u siebie masz bez a lustro na aukcji ma zapewne przepalona mate)

Jezeli chodzi o ceny to Ci niestety nie powiem bo nie wiem

Mozesz napisac do tego goscia co wystawia ta aukcje i zapytac sie czy posiada reszte czesci potrzebnych do montazu



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości