[mk3]gasnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

januszpp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw lut 02, 2006 18:27
Lokalizacja: Tłuszcz

[mk3]gasnie

Post autor: januszpp » czw lut 23, 2006 00:43

Czytale wszystkie mozliwe posty i juz zglupialem problem w moim AAM polega na tym ze jak jest letni to gasnie i dziwnie chodzi jak zimny pali pieknie jak goracy tez i niema znaczenia na paliwie czy na gazie. Wymienilem termostat bo trzymal mi tem 70 stopni teraz mam 80 czy to moze byc wina czujnika temperatury ze moze zanizac o te 10 stopni i daje przeklamanie do komputera, czy na VAG powinno wykazc ten blad?? Chcialym dodac ze wentylator zalacza sie przy 90 C
Ostatnio zmieniony czw lut 23, 2006 15:50 przez januszpp, łącznie zmieniany 1 raz.



fend18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: pt lis 04, 2005 15:01
Lokalizacja: Gorzów

Re: gasnie

Post autor: fend18 » czw lut 23, 2006 10:09

januszpp pisze:Czytale wszystkie mozliwe posty i juz zglupialem problem w moim AAM polega na tym ze jak jest letni to gasnie i dziwnie chodzi jak zimny pali pieknie jak goracy tez i niema znaczenia na paliwie czy na gazie. Wymienilem termostat bo trzymal mi tem 70 stopni teraz mam 80 czy to moze byc wina czujnika temperatury ze moze zanizac o te 10 stopni i daje przeklamanie do komputera, czy na VAG powinno wykazc ten blad?? Chcialym dodac ze wentylator zalacza sie przy 90 C
nie mam golfa, ale zalaczanie wentylatora przy 90 stopniach jest za wczesne powinien przy okolo 100-110 stopniach sie zalaczac, prawdopodobnie masz walniety czujnik w chlodnicy, najlepiej podjechac pod kompa niech podepna i sprawdza bledy, moga byc zupelnie inne niz czujnik temp, choc duzo wskazuje na niego skoro dzieje sie to przy zmianie temp pracy silnika



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości