Pedal zrobil sie mieki i kiepsko hamuje.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » śr cze 11, 2008 09:08

...pozostaje"mechanizm"ABS...Na odległość niewiele mogę pomóc.Możliwe że sam mechanizm ABS ma uszkodzone uszczelnienia i stąd powietrze. :pub:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

Mimek48
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 17:11
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Mimek48 » śr cze 11, 2008 13:53

To będę musiał pokombinować :) w sumie abs mi nie działał od kupna więc myślałem że czujnik ale widocznie gdzie indziej leży problem... na razie dzięki kolego jak będziesz w okolicy to masz u mnie :kufel: pozdrawiam jak znajdę przyczynę to napiszę.



Awatar użytkownika
andrew.zbyrko
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 589
Rejestracja: śr sie 08, 2007 22:18
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: andrew.zbyrko » pt cze 13, 2008 19:03

Witam
Mam pytanie:
jak uszczelnić przewód pompa - servo, przy serwie, jak nim ruszam to słychać syczenie, tam jest jakaś guma da sie to całe wymienić jakos?? czy tylko zmaina serwa??


jeszcze jedno pytanie: jak wymienić płyn hamulcowy?? zmienić go tylko w zbiorniczku, czy spuszczać z całego układu?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt cze 13, 2008 22:57 przez andrew.zbyrko, łącznie zmieniany 1 raz.



romanek84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:39
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: romanek84 » sob lis 14, 2009 00:06

witam
ja też mam problem z hamulcami przed wymianą klocków z przodu było wszystko ok. Wymieniłem klocki jade się przewieź a tu pedał w podłoge więc odpowietrzyłem jest lepiej ale i tak hamulce nie są jeszcze takie jak były na poprzednich klockach. Czy możliwe że jeszcze się docierają zrobiłem na nich już 2000km?? i jeszcze teraz jak jade i popompuje hamulec to pedał u góry hamulca zero dopiero po 2-3sekundach schodzi w dół. i dlaczego się zapowietrzyły przy wymianie klocków? A układ z ABS odpowietrza się na odpalonym silniku?? dzieje się w MKIV



Hapek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz lis 15, 2009 23:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hapek » czw mar 25, 2010 22:08

witam..podlaczam sie do tematu..u mnie sytuacja wyglada tak ze na wylaczonym silniku pedal jest twardy ale jak mocniej wcisne pedal to calkiem sie zapada...na wlaczonym silniki wogole nie popmuje;/ i sie zapada a jak go wcisne mocno to hamuje ale sciaga mnie na jedna strone...niewiem co moze byc przyczyna bo woczraj jeszcze normalnie pompowal a dzis juz nie dziala wogole...co moze byc tego przyczyna??.. wycieki plynu odpadaja bo nie ubywa nic...co jedyne moze z plynem byc ze nie jest on pierwszej swiezosci..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 296 gości