Problemy ze skrzynią, łożysko oporowe ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Dayson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 28, 2009 10:43
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Dayson » pt lis 13, 2009 14:24

Paweł Marek pisze:To moze trzeba tylko poluzować poduszki poszarpać silnikiem żeby sie ułożył i dopiero dokręcić, Nie śpiesz się w tym wypadku - daj posłuchać komuś wprawnemu.
Luzowałem już poduszki, też myślałem że może to silnik się źle ułożył ale jednak to nie to :( Wymieniałem też na stare poduszki ale dalej to samo. Jedynym pomysłem jaki mi przychodzi do głowy to właśnie wyciągnięcie skrzyni i zobaczenie czy to może łożysko któreś. Innych pomysłów nie mam co to może być i co z tym zrobić. A jeśli chodzi o wprawne ucho to wszyscy mi mówią że to coś z poduszkami skoro po ich wymianie zaczęły się te problemy... ja jednak stawiam że to skrzynia biegów sypać się nagle zaczęła.



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: jeryk10 » pt lis 13, 2009 14:35

Lozysko w skrzyni pada na glownym walku w tych skrzyniach to normalka Olej sprawdz ale watpie ze pomoze chociaz bedzie malo
Ostatnio zmieniony pt lis 13, 2009 14:37 przez jeryk10, łącznie zmieniany 1 raz.



Dayson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 28, 2009 10:43
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Dayson » pt lis 13, 2009 17:04

jeryk10 - a mógłbyś mi podać jakie tam łożysko idzie, jakie ma wymiary ? Skoro mówisz że ono może być przyczyną to bym takie gdzieś dorwał i wymienił. Chyba że to chodzi o to oporowe ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 368 gości