vr6 cos w motozre trze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

\brk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 22, 2005 18:55
Lokalizacja: zyrardow

vr6 cos w motozre trze

Post autor: \brk » śr lut 22, 2006 19:00

awantura na zabawie ci z sasiedniejwsi zaczeli no to tak na marginesie mam vr6 cos ostatnio slychac w silnik u jakby jakies tarcie niewiem czemu ale przy obrotach 1000 nic nie slychac dopiero jak sa jakies 500-600 obrotow nei wiem co tammoze trzec czy to cos z silnikiem ale jak troszeczke wciskne pedaleg gazu tojuz nei slychac jedynie na malychobroach wiem z etak w ciemnoi nie mzna ocenic sytuacji ale moze ktos mial podobna pozdro zrdw a ma ktos moze jakas skrzynie do sprzedanie do vr6



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw lut 23, 2006 01:06

niezaleznie jaki mas silnik czy 2.8 czy 2.9 bo napisal ze VR to nie ma paska tylko lancuch... ale ciezko stwierdzic jak sie nie slyszy :(


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

siwy224
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: sob paź 01, 2005 19:07
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post autor: siwy224 » czw lut 23, 2006 23:36

Zdejmij pasek klinowy odpal bez,tylko nie długo pompa wody nie chodzi ładowania nie bedzie ,bedziesz miał porównanie jak cisza to szukaj pompa wody rolka napinacza alternator wspomaganie po tamtej zimie po kolei wymieniałem jak słychać to łańcuch są tam plastikowe prowadnice po nich chodzi łańcuch lubią pekać wtedy łańcuch wpada w rezonans lepiej wymienić wymiana rozrządu droga sprawa są dwa łań. i łączy sie z wyj. silnika ps nie widziałem w vr-rze paska rozrządu nawet r32 ma łańcuch bo to vr tyko 3.2 a nie 2.8 2.9 i 24v anie 12v



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 298 gości