Podlaczenie tylnej wycieraczki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Podlaczenie tylnej wycieraczki

Post autor: tursky » śr lis 11, 2009 19:04

Zakupilem zestaw do tylnej wycieraczki (silnik+ciegna) stary silnik byl spalony a ciegna pogiete. Podlaczylem nowy zestaw i oczywiscie silnik sie nie odezwal. We wtyczce jest prad chwilowy po wlaczeniu na manetce, sprawdzalem miernikiem. przy silniczku jest blaszka na jakis kabel, czy to ma byc masa silniczka? czy moze masa jest juz we wtyczce??

BARDZO PROSZE O CENNE PORADY :)


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » śr lis 11, 2009 19:07

masa jest na śrubach. Do silniczka idą 3 kable. Jeśli pojawia się tylko prąd na chwile to znaczy że jest dobrze. Pewnie masz przerwany drugi kabel w którym powinien iść prąd cały czas w przelotce pomiędzy klapą a karoserią. Też miałem taki problem i wycieraczka mi chodziła po 1/3 szyby i musialem 6 razy naciskać żeby się ustawiła normalnie



Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tursky » śr lis 11, 2009 19:11

No niby tak, tyle ze pod tymi srubami ktore trzymaja silniczek do klapy sa gumowe podkladki z jednej jak i z drugiej strony, a ta wolna blaszka jest wyjsciem wlasnie z obudowy silniczka. Mozliwe ze nie masz tych gumek pod srubami i dlatego ta blaszka u Ciebie jest zbedna. Sam nie wiem..


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » śr lis 11, 2009 19:14

mam też te gumy. oraz mam też tą blaszkę i nic do niej nie jest wpięte. ale śruba dokręca się do karoserii więc masa jest. w jednym kablu powinno być napięcie chwile jak właczysz manetke a w drugim cały czas na zapłonie. Sprawdź sobie czy tak jest
Ostatnio zmieniony śr lis 11, 2009 19:15 przez 89Bartezz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tursky » śr lis 11, 2009 19:15

ok jutro zabieram sie za test i zobaczymy co z tego bedzie....jak cos to bede sie jeszcze odzywal w tym poscie, DZIEKI!


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości