Zamek od strony kierowcy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

AnimFcB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 05, 2009 18:36
Lokalizacja: Płock

Zamek od strony kierowcy

Post autor: AnimFcB » wt lis 10, 2009 18:48

Mam problem z zamkiem od strony kierowcy, ojciec za szybko wyjął kluczyk przy zamykaniu (przynajmniej tak mi powiedział) i zamek da się zamknąć ale w inny sposób.

Gdy wkladam kluczyk przy zamknietych lub otwartych drzwiach przekrecam i czuje opór mniej wiecej tam gdzie on powinien być, tyle ze zamek sie nie zamyka.

Jeśli drzwi są zamknięte wtedy od środka mogę je zamknąć wciskając yyy(no wiecie :blush: ). Tak samo odwrotnie, otwieram je tylko od środka. A i jeszcze, gdy drzwi są otwarte (nie na zamek po prostu otwarte), wcisnę to gówienko i trzasnę drzwiami - powinny się zamknąć - a one się odbijają :grrr: (oczywiście nimi nie trzaskam, tak napisałem by wiadomo było o co mi biega ;) )

Trochę koślawo napisane, ale trochę się spieszyłem. Mam nadzieje, że zrozumiecie :jezor:

EDIT: Mam Golfa MK3



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » wt lis 10, 2009 18:52

AnimFcB, musisz rozebrać drzwi i dostać się do zamka,pewnie spadło takie małe ustrojswo które blokuje drzwi przy przekręcaniu kluczykiem...
AnimFcB pisze:A i jeszcze, gdy drzwi są otwarte (nie na zamek po prostu otwarte), wcisnę to gówienko i trzasnę drzwiami - powinny się zamknąć - a one się odbijają
Nie powinny się zamknąć,pasażera owszem,kierowcy nie-takie zabezpieczenie przed zatrzaśnieciem kluczyków :bigok:



AnimFcB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 05, 2009 18:36
Lokalizacja: Płock

Post autor: AnimFcB » wt lis 10, 2009 19:53

bongo pisze:AnimFcB, musisz rozebrać drzwi i dostać się do zamka,pewnie spadło takie małe ustrojswo które blokuje drzwi przy przekręcaniu kluczykiem...
AnimFcB pisze:A i jeszcze, gdy drzwi są otwarte (nie na zamek po prostu otwarte), wcisnę to gówienko i trzasnę drzwiami - powinny się zamknąć - a one się odbijają
Nie powinny się zamknąć,pasażera owszem,kierowcy nie-takie zabezpieczenie przed zatrzaśnieciem kluczyków :bigok:

A ze sie nie powinny zamknac to nie wiedziałem :blush: (mlody kierowca wiec bez podtekstow :jezor: ) Rozebrac drzwi, ja je już rozbierałem ale do zamka nie mogę się dostać tzn. mogę włożyć tam jedynie trzy palce :P jutro postaram się rozwiązać problem i zdam raport z misji :P



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » wt lis 10, 2009 19:55

W sumie wystarczy że zdejmiesz boczek i zobaczysz o co biega,palców nie musisz wkładać...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 67 gości