vw golf problem ze skrzynią biegów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adamcool
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 22:33
Lokalizacja: Głogów

vw golf problem ze skrzynią biegów

Post autor: adamcool » pn lis 09, 2009 18:41

Witam Jestem nowy na forum.Posiadam golfa 3 1.4 skrzynia pięciobiegowa.I tu zaczyna się problem ze skrzynią biegów.Przy wymianie nowego oleju w skrzyni biegów odkręciłem nie te śrubki co trzeba do wlewania oleju.(odręciłem śrubki z przodu od strony chłodnicy a nie od strony półosi).I tu wystąpił problem ponieważ nie mam wstecznego biegu.Co mam teraz zrobić żeby był znowu ten wsteczny bieg?Czy to można naprawić bez zciągania skrzyni biegów?pomocy


Barylak

jackyz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 471
Rejestracja: pt lip 06, 2007 23:19
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: jackyz » pn lis 09, 2009 21:25

Wrzuć lepiej zdjęcia tych śrub.


Jacek

tiktaczek1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: pn lut 27, 2006 13:18
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Re: vw golf problem ze skrzynią biegów

Post autor: tiktaczek1 » wt lis 10, 2009 09:09

[quote = "adamcool"] Witam Jestem Nowy na forum.Posiadam golfa 3 1.4 skrzynia pięciobiegowa.I tu zaczyna się problem ze skrzynia biegów.Przy nowego wymianie oleju w skrzyni biegów nie odkręciłem te śrubki co trzeba zrobić oleju wlewania. (odręciłem śrubki z przodu od strony chłodnicy nie od półosi strony). I tu wystąpił problem ponieważ nie mam wstecznego biegu.Co mam teraz zrobić żeby byl znowu dziesięć wsteczny bieg? Czy to MOŻNA naprawić bez zciągania skrzyni biegów? Pomocy [/ quote]

Witam niestety nie mam dla ciebie dobrych wieści odkreciłeś ta srube na torx 45 na samym dole jest to sruba od wodzika wstecznego biegu wodzik sie przesunoł i teraz nie bedzie załaczał wstecznego . skrzynie teraz trzeba zdemontowac i rozebrac aby to naprawić



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości