Jak usunac hak

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Jak usunac hak

Post autor: michi » wt lut 21, 2006 00:34

Witam!!!

Mam problem bo chce zakupic szerokie zdezaki do mojego gofra i tak ostatnio patrzyłem na zeby wywalic moj hak to trzeba odkrecic takie dwie sruby w bagazniku a wszycy znajomi maja przykrecony od spodu autka. I temu sie dziwie wiecie z tyłu sa takie dwie dzurki i tam mi takie dwa kontowniki wsadzone i przykrecone od srodka moge to odkrecic i nic wiecej bo jak zakładałem hak a raczej moj tata to dostał dwie takie szyny ze jak bedzie go zdejmował to ma to tam wkrecic ale jak to bywa po czasie gdzies wywiało mi te szyny i nie wiem co mam zrobic pomozecie mi był bym bardzo wdzieczny i jeszcze czy moge to w domu zrobic a potem tylko przy przegladzie napisza ze haka juz nie mam.

Pozdrawiam MiChI



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » wt lut 21, 2006 01:51

hmm od srodka? jak u siebie zdejmowalem hak to on byl razem z balka zderzaka i tak jak mowisz przykrecony od dolu tak jak kazdy zderzak, moze tam ktos jakis patent robil??



Awatar użytkownika
dejotde
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: sob sie 27, 2005 22:23
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Post autor: dejotde » wt lut 21, 2006 20:46

sam kiedyś miałem w planach zdjąć hak w swoim golfie, ale kiedyś hak uratował mi dupsko w drobnej stłuczce na mieście! tzn drobnej dla mnie bo kolo który we mnie wjechał miał nieźle pokiereszowany przód auta ja tylko pękniętą plastikową osłonkę haka :okej:


[url=http://mpw.xt.pl][img]http://members.lycos.co.uk/opanowani/podpis.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » wt lut 21, 2006 23:16

dejotde pisze:sam kiedyś miałem w planach zdjąć hak w swoim golfie, ale kiedyś hak uratował mi dupsko w drobnej stłuczce na mieście! tzn drobnej dla mnie bo kolo który we mnie wjechał miał nieźle pokiereszowany przód auta ja tylko pękniętą plastikową osłonkę haka :okej:
Dokładnie... ja podobnie miałem i napewno bym go nie zdejmował.
Ostatnio zmieniony śr lut 22, 2006 23:33 przez sq8bwh, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Post autor: Woski » wt lut 21, 2006 23:24

Z tego samego wzgledu hak "zdobi" i moja pupe :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 484 gości