[mk3]Ja mu w gaz, a on mi zgasl

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

franekdolas2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 02, 2005 22:10
Lokalizacja: Lubin

[mk3]Ja mu w gaz, a on mi zgasl

Post autor: franekdolas2 » wt lut 21, 2006 20:09

Prosze o pomoc dzisiaij po 2 mroznych tyg, odpalilem swojego golfa,poczekalem z 20 min
az sie rozgdzeje, na jalowym biegu jak dam gaz do dechy,to mi gasnie:((( odpale go ponownie tylko cos dluugo kreci ale odpali;/, prosze powiedzcie co to moze byc , czy jekies filty mam przecyzscic czy co ;/ ??pozdro;]
Ostatnio zmieniony śr lut 22, 2006 09:59 przez franekdolas2, łącznie zmieniany 1 raz.



pieko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 05, 2006 00:23
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Ja mu w gaz, a on mi zgasl

Post autor: pieko » wt lut 21, 2006 20:47

franekdolas2 pisze:Prosze o pomoc dzisiaij po 2 mroznych tyg, odpalilem swojego golfa,poczekalem z 20 min
az sie rozgdzeje, na jalowym biegu jak dam gaz do dechy,to mi gasnie:((( odpale go ponownie tylko cos dluugo kreci ale odpali;/, prosze powiedzcie co to moze byc , czy jekies filty mam przecyzscic czy co ;/ ??pozdro;]
Próbowałes nim jezdzic???Mozliwe ze cos sie przypchało.Musisz go przegonic troche.Zauwazyłem ze jak benzyna dłuzej postoi to robi sie taki dziwny nalot na wierzchu.Moze jak długo stał to własnie to sie stało??!!!!??Równie dobrze moze byc wiele innych przyczyn:kable od wysokiego napiecia zawilgotniały ,swiece padły itp.Spróbój go przepalic a jak nie pomoze to opisz dokładniej co i jak :okej: pomyslimy :)
Pozdro.



franekdolas2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 02, 2005 22:10
Lokalizacja: Lubin

Post autor: franekdolas2 » wt lut 21, 2006 22:01

no fakt nie jezdzilem jeszcze, jutro go przepalo ostro;],i zobaczymy co z tego wyjdzie, dzieki z za odp.;]



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 491 gości