gaźnik pierburg

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
doNh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz kwie 19, 2009 23:48
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

gaźnik pierburg

Post autor: doNh » ndz lis 08, 2009 03:43

Witam mam pare pytan odnosnie gaźnika pierburg 2e mam golfa z dosc nietypowym osprzetem do silnika mianowicie mam silnik 1.8 ale wiazka jak i sam gaźnk sa od 1,6 xytalem rozne tematy juz o tym gAźniku ale nigdzie nie moge nczego pojac. mam taki problem to znaczy zeby gaz chodzil rura dolotu zaslepiona jest w 80% wiem ze da sie tego uniknac ale nie wiem jak. i znalazlem po lewej stronie gaźnika taki grzybek ktorego poruszajac zachowuje sie jak zawor upustowy lecz na wlaczonym silniku nie drgnie ani troche. oraz sama ta klapka co zaslepia dziure jest calu czas otwarta i takze sie nie rusza . jakies rady? dodam ze jeżdżę na gazie i przy cisnieciu od zera na ouerwszym biegu kreci sie max do 40... pozdrawiam


Obrazek

Nisko jest wtedy jak już lewarka nie idzie włożyć za hole-re pod samochód.
kto śmiga na glebie ten wie ze trzeba być niespełna rozumu żeby lubić szorować o asfalt

Awatar użytkownika
wojtekkrygowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt paź 17, 2008 12:21
Lokalizacja: z Lasu

Post autor: wojtekkrygowski » ndz lis 08, 2009 09:32

Jeśli chodzi o tą rurkę dolotu powietrza to u mnie też mam zaślepioną i wszystko chodzi jak najlepiej :hmm:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lis 08, 2009 11:38

doNh, daj od razu fotki, nie wiadomo nawet jaki to gaźnik.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
doNh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz kwie 19, 2009 23:48
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: doNh » ndz lis 08, 2009 12:11

okej zrobie dzisiaj zdjecia jak znajde chwilke ;)


Obrazek

Nisko jest wtedy jak już lewarka nie idzie włożyć za hole-re pod samochód.
kto śmiga na glebie ten wie ze trzeba być niespełna rozumu żeby lubić szorować o asfalt

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 361 gości