Wymiana kompletnego wydechu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PaulAdmin

Wymiana kompletnego wydechu

Post autor: PaulAdmin » wt lis 03, 2009 20:57

Witam. Chcę wymienić cały wydech.. mam golfa mk3 1.8 abs '92. Widziałem kilka rodzajów i chcę się upewnić czy taki zestaw będzie pasował. Czy do tego powinienem kupić jakieś rury łączące te tłumiki?



gumck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 12:27
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: gumck » wt lis 03, 2009 21:01

wejdz na tą stronę i wpisz dane swojego samochodu a bedziesz miał cały schemat swojego układu wydechowego , super katalog naprawde polecam

http://www.catalogue.bosal.com/pages/ex ... search.php



Awatar użytkownika
remekmk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1796
Rejestracja: śr mar 21, 2007 18:34
Lokalizacja: VWyszkóVW

wydech

Post autor: remekmk2 » wt lis 03, 2009 21:05

kup ostatni wydech org. resztę spawanie z rury 6-7 cm i koniec problemów:)


zdecydowanie kupię:
-panele drzwiowe do mk2 3d pod głośniki 16cm
-kanapę dzieloną do 3d skóra(ew do 5d z podłokietnikiem)

enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: enesen » wt lis 03, 2009 23:55

cały wydech czyli odkąd? tłumik środkowy wchodzi w końcowy, nie mamiędzy nimi żadnych dodatkowych rur oprócz tych przyspawanych do nich. Proponuję kupić jeszcze rurę od katalizatora do środkowego- kosztuje tylko 27zł.
I najlepiej będzie jak kupisz jeszcze cement do tłumików i wszystkie połączenia rur i tłumików wysmarujesz tym.



PaulAdmin

Post autor: PaulAdmin » śr lis 04, 2009 07:44

Zapomniełem wkleić linku do aukcji http://allegro.pl/item777064944_wolkswa ... mikow.html
Planuje kupić właśnie taki zestaw i do tego może rure kolektorową i łącznik elastyczny.. Tylko do 1.8 jest jeszcze jeden zestaw i tam środkowy jest jak rura, okrągły.

[ Dodano: 05 Lis 2009 20:51 ]
Wracam z pytaniem. Wydech juz zamówiony i będzie cisza:) Możecie mi napisac jakich wymiarów powinien być łącznik elastyczny w układzie z mojego silnika? Szukałem jakiś schematów z takimi dany ale nie znalazłem..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości