pneumatyczny centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

utros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 13, 2009 14:55
Lokalizacja: Wyry\Ślask

pneumatyczny centralny zamek

Post autor: utros » wt lis 03, 2009 17:40

Od pewnego krotkiego czasudochodzi do mnie terkotanie/brzeczenie z okolic pompki centralnego.Troche mnie to wkurza.Nie jest to terkotanie takie glosne jak opodczas pompowania ale o wiele wiele cichsze(słychac tylko wtedy jak sie siedzi w aucie w zupełnej ciszy).Auto ostatnio bylo malowane i drzwi byly sciagane ale posprawdzalem i poprawilem kostki złaczeniowe.

Co moze byc przyczyna?

Pozdroo



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » wt lis 03, 2009 18:00

w pompce są przekaźniki , bodajże trzy , może masz zapaprane kotwy przekaźników ? , i nie łapią do końca , nie chodzi o styki , tylko o zwory , nazywane kotwami



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lis 03, 2009 19:10

pytanie czy centralny działa, czy uruchamia się bez potrzeby (ma tylko prawo po ok 10 sekundach od zamknięcia na chwilę ponownie się włączyć.)? Czy pompka pompuje za długo?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

utros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob cze 13, 2009 14:55
Lokalizacja: Wyry\Ślask

Post autor: utros » śr lis 04, 2009 15:56

Centralny działą zamyka i otwiera drzwi bez problemu, nie zalacza sie sam od siebie.Nie słychac go tak glosno jak podczas pompowania ale o wiele wiele ciszej



PaulAdmin

Post autor: PaulAdmin » śr lis 04, 2009 16:18

U mnie jest podobnie. Jak przekręcam klucz od str kierowcy to zamyka się tylko lewa str i klapa. Wtedy zaczyna mi wyć w bagażniku z pompy(?). Też nie wiem co z tym zrobić



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr lis 04, 2009 16:27

szukaj uszkodzonego wężyka powietrza



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » śr lis 04, 2009 18:11

a kuknijcie sobie na to czy zamyka wam sie klapka od wlewu,miałem podobnie bo spadł mi węzyk z tego rygla



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości