golf 2 automat nie odpala

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

cieslut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 17:31
Lokalizacja: gdynia
Kontakt:

golf 2 automat nie odpala

Post autor: cieslut » sob paź 31, 2009 00:26

witam.mam golfa 2 1.6 automat i byl z nim problem gdy rano chcialem odpalic byla cisza po przekreceniu kluczyka. po wielu dniach walki doszedlem do wniosku ze jest to wina skrzyni a mianowicie lewarka zmiany biegow.
otoz pod plastikiem lewarka jest " wyłącznik blokady rozruchu" ktory odcina zaplon na innym biegu niz "P".

czy wie ktos gdzie mozna dostac ten wylacznik lub jak go zregenerowac? prawdopodobnie posypaly sie sprezynki ktore dociskaja go do stykow skrzyni i jest caly czas rozwarty co powoduje cisze po przekreceniu kluczyka.

bylbym wdzieczny za pomoc bo grzebanie srubokretem lub odpalanie na kable za kazdym razem jest uciazliwe.

pozdrawiam



Awatar użytkownika
fifel
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 19:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fifel » sob paź 31, 2009 01:26

Dokladnie to sie musialo zepsuc... musisz poszukac takiego, daj ogloszenie na forum... ja moze niedlugo bede swapowal skrzynie to bede mial na sprzedaz ale nie wiem kiedy to bedzie...


[img]http://i5.photobucket.com/albums/y182/johnnie_oo/zakaz-1.jpg[/img]

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob paź 31, 2009 02:24

Miałem podobny problem. Wina była jednak nie po stronie wyłącznika (nie wiem czy tam jest w ogóle coś takiego. Wygląda to na zwykłe styki)ale kabelków. Prąd gdzieś wcinało po drodze. Rozwiązanie polegało na założeniu nowego przewodu. Konieczne jest takie połączenie aby nie odpalić na biegu. Jak masz pojęcie jakieś o elektryce to spokojnie dojdziesz



cieslut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 17:31
Lokalizacja: gdynia
Kontakt:

Post autor: cieslut » sob paź 31, 2009 13:44

no wlasnie problem jest w tym wylaczniku. jak sie zwiera srobokretem styki przy przekreconym kluczyku to samochod odpala
czyli juz wiem co sie stalo
teraz pytanie czy ktos wie jak to naprawic
dam ogloszenie o kupno czegos takiego
dzieki za pomoc
Ostatnio zmieniony sob paź 31, 2009 13:45 przez cieslut, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 335 gości