Wymiana Świec w 1.6 AKL

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kaszus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob sie 29, 2009 20:49
Lokalizacja: KOSZALIN
Kontakt:

Post autor: kaszus » pt paź 30, 2009 22:33

A u mnie jest jeszcze tak...normalnie mi odpala przejade jakis odcinek zgasze go i jak chce znowu odpalić to ma problemy, a jak odpali to musze mu dać więcej gazu bo przygasa, światła też przygasają, ładowałem akumulator a zastanawiam się nad wymianą świec... czy ide w dobrym kierunku ???



Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » pn lis 02, 2009 09:18

kaszus pisze:A u mnie jest jeszcze tak...normalnie mi odpala przejade jakis odcinek zgasze go i jak chce znowu odpalić to ma problemy, a jak odpali to musze mu dać więcej gazu bo przygasa, światła też przygasają, ładowałem akumulator a zastanawiam się nad wymianą świec... czy ide w dobrym kierunku ???
Ja to bym podłączył się gdzieś pod komputerek ponieważ przyczyn takiego zachowania może być dużo... Świece bym tu raczej wykluczył aczkolwiek można by wykręcić ze dwie te "łatwiej" dostępne i zobaczyć w jakim są stanie no chyba że wiesz że są już leciwe to wtedy wymień. W pierwszej kolejności komputerek może wyjść coś "ciekawego"...


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 423 gości