problem z obrotami mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

VW_TSW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr lut 15, 2006 12:21
Lokalizacja: Kraków

problem z obrotami mk3

Post autor: VW_TSW » ndz lut 19, 2006 00:07

Witam, mam problem z golfem 3 a mianowicie : jak były teraz mrozy to jak stał na polu kilka godzin albo nawet cały dzien to palił od kopa za pierwszym razem, a od 2 dni jak chce zapalić na zimnym silniku to nie zapali za pierwszym razem tylko za 2 albo za 3 bo za pierwszym jak odpali to obroty spadają mi do 400 obrotów silnik chodzi nierówno i go coś przymula i gaśnie dopiero za 2 albo za 3 razem zalapuje i obroty wchodza na 1100 tak jak powinno na zimnym silniku...nie miałem tak wczesniej od czego to sie mogło stać???ostatnio wymieniłem olej i filtr oleju no i czujniki ciśnienia oleju ale to chyba nie ma znaczenia, dodam też że 3 dni temu wracając z pracy jechałem zatankować i zabrakło mi paliwa 50m przed stacją i próbowałem jeszcze odpalić i zakręciłem go kilka razy i raz odpalił i po chwili go zmuliło i zgasł może zassał cały syf ze zbiornika i dlatego sie tak dzieje???czekam na odpowiedzi co sie może dziać???


MTM VW

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz lut 19, 2006 09:39

Ja bym się zainteresował układem zapłonowym, czy nie ma przebić, bo ostatnimi dniami wilgotno mieliśmy i to jest najprostsze wskazanie


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » ndz lut 19, 2006 10:12

jaki masz stan paliwa? kiedy wymieniałes filtr paliwa? postawił bym na syf w pompie i we filtrze paliwa może i krokowiec zawalony albo woda w paliwie daj znać jak zlokalizujesz usterkę :bigok: \:D/



VW_TSW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr lut 15, 2006 12:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: VW_TSW » ndz lut 19, 2006 14:19

stan paliwa tak 20litrów w zbiorniku....filtr paliwa ooo no fakt juz dawno wymieniałem, myśle że silnik krokowy jak by był zawalony to chyba by tak nie wpływał na obroty raczej by były wyższe a nie niskie....

[ Dodano: 19 Lut 2006 18:55 ]
kurdee dziś odpalił mi za 4razem i to musiałem odrazu po zapaleniu dać mu gazu do 2000obrotów bo by go znów zamuliło....co się dzieje???jak pochodzi chwile i sie zagrzeje jest wszystko w porządku i śmiga....ale jak postoji kilka godzin i jest zimny to nie pali od kopa jak niedawno....POMOCY :grrr:


MTM VW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 368 gości