falowanie i gaśnięcie na niskich obrotach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
person777
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 16, 2009 20:58
Lokalizacja: kattowitz
Kontakt:

falowanie i gaśnięcie na niskich obrotach

Post autor: person777 » czw paź 29, 2009 19:20

Witam!
ostatnio, po wymianie czujnika ssania pojawił się taki problemik: mianowicie auto ma tendencje do delikatnego falowania obrotów na luzie (od ok 95-110), przy najniższym wskaźniku auto wpada w drgania...co gorsza jednak przy dłuższym staniu w korku na przykład to wahanie obrotów potrafi tak się "rozbujać", że gasi silnik :crazy: ostatnio zacząłem nawet lać bogatszą benzynę, (95 i 98 pół na pół) ale falowanie nadal się utrzymuje, zaś gaśnięcie tylko "na rezerwie"

silnik 1800ccm, benzyna, gaźnik

bardzo proszę o wskazówki chociażby do odnośnika na forum, jestem na nim nowy i niezbyt potrafię się na nim poruszać...



wojtf23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 23:56
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: wojtf23 » pt paź 30, 2009 00:31

kolego mam cos podobengo tylko ze w monowtrysku RP. silnik jak jest zimny to sie dlawi i gasnie jak mu daje w gaz to on lekko wejdzie na obroty a jak rusze to nie keidy potrafi nim zerwac a zas jak sie zagrzeje to niekiedy obroty mi wskakuja na 1500 a przed wczoraj wskoczyl mi nawet na 3000 obrotow i tak go trzymal :( az mu przeszlo



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości