Listwy i nakładki błotnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adi2905
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt paź 27, 2009 23:20
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Listwy i nakładki błotnika

Post autor: adi2905 » wt paź 27, 2009 23:27

Mam pytanie kupiłem golfa mk3 cabrio karmann i mialem go u lakiernika.
Po odebraniu i pierwszej przejażdzce odpadla mi nakladka z tylniego blotnika od strony kierowcy czyli lewej i zamowilem taką do golfa 3 i nie pasuje i mam pytanie czy do tej wersji sa jakies specyficzne te nakladki bo zauwazylem ze ta nakladka byla polaczona z kawialkiem tej bocznej listwy i trzymala na jednym zatrzasku??Zauwazylem ze po prawej stronie nakladka jest nieco inna poniewaz nie jest polaczona z listwa
Liswty na drzwiach sa lekko pofalowane czy wystarcza nowe zatrzaski czy trzeba kupic nowe listwy chodzi mi o to zeby idealnie przylegaly??
Ostatnio zmieniony wt paź 27, 2009 23:30 przez adi2905, łącznie zmieniany 1 raz.



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » śr paź 28, 2009 08:58

Nakładka na błotnik jak kupiłeś nie orginał to tak będzie to wyglądać, nie ma różnych wersji nakładek.
Co do listw to zalezy czy są pofalowane dlatego, że jakiś zatrzask nie trzyma, czy lakiernik tak "delikatnie" je ściągał. Możesz spróbować wymienić spinki uszkodzone i zobaczyć jak będzie to wtedy wyglądać, Spinki w serwisie kosztuja jeżeli dobrze pamiętam to ok 2zł sztuka.
Pozdrawiam



adi2905
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt paź 27, 2009 23:20
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: adi2905 » śr paź 28, 2009 23:40

juz sie z tym uporalem nawiertalem w drzwiach wiecej otworow i dalem wiecej spinek a
konce podkleilem klejem i trzyma elegancko nawet nie poznac ze listwy sa pofalowane.

Mam pytanie odnosnie dachu poniewaz przy zamykaniu drzwi szyba zamiast wejsc pod material zostaje na dworze i za kazdym razem po wejsciu do auta musze opuszczac i podnosic szyby zeby nie bylo slychac szymu wiatru czy jest na to jakis inny sposob??
pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 434 gości