Problem z elektryka zgaslo wszystko

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

luone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lip 25, 2008 19:45
Lokalizacja: łódź

Problem z elektryka zgaslo wszystko

Post autor: luone » pn paź 26, 2009 10:01

proszę o pomoc mam taki problem podczas próby rozruchu golfika nagle kontrolki zaczęły wariować po czym wszystko zgasło i nic nie działa.
Sprawdzałem akumulator napięcie 12.8 sprawdziłem także czy dochodzi napiecie do skrzynki bezpieczników na takim grubym kablu w prawym górnym rogu jest też koło ponad 12 v oczywiscie sprawdziłem bezpieczniki wszystkie ok pomóżcie proszę



Awatar użytkownika
duszekm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 22:39
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Post autor: duszekm » pn paź 26, 2009 11:36

masz instalację wszędzie fabryczną czy coś było przerabiane już w niej np pod alarm czy jakieś urządzenia?
być może albo masz uszkodzoną stacyjkę - prawdopodobne -
i sprawdz przewód od podtrzymania napięcia, który wychodzi od skrzynki z bezpiecznikami w kabinie moze wypadł z zacisku
sprawdz czy nie masz luznych klemr
Ostatnio zmieniony pn paź 26, 2009 11:38 przez duszekm, łącznie zmieniany 1 raz.


Pomogłem, podziękuj niech praca nie idzie na marne :))

jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: jeryk10 » pn paź 26, 2009 17:03

tak luzne klemy lub podmien akumulator albo podladuj i zobacz co sie bedzie dzialo



luone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lip 25, 2008 19:45
Lokalizacja: łódź

Post autor: luone » wt paź 27, 2009 12:28

przejrzałem wszystko z rana od poczatku pomierzyłem napiecia i nagle mnie olsnilo wasza ostatnie podpowiedzi prozaiczne klema . ostatnio walczyłem z alarmem i dmuchawą i nie dokręciłem ale jaja a ja juz myślałem ze będą ciężkie koszta i po raz kolejny nie odwiedziłem nawiedzonego elektryka (co za wymiane czujnika i podłączenie do kompa wziął 500pln tragedia)bo za 500 stów to mozna tyle zrobic.....narra i dzieki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości