światło przeciwmgielne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marcin.w
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 28, 2008 21:40
Lokalizacja: Łódź/Monachium

Post autor: marcin.w » sob paź 24, 2009 20:53

Qto pisze:nie spotkałem jeszcze jednak wzmianki, że nie może być dwóch przeciwmgielnych...
Ja też nie
Qto pisze:jestem ciekaw gdyż sam mam dwa przeciwmgielne z tyłu:)
Ja też mam,zresztą w Variancie były fabrycznie,i w paru innych autach też wiem że są.



Hansolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr gru 03, 2008 17:33
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Hansolo » sob paź 24, 2009 21:32

A u mnie w IV Variant jest tylko jedno od strony kierowcy, choć z prawej strony jest doprowadzony prąd, można włożyć żarówkę do oprawki i wszystko miód malina świeci. Nie da sie tylko oprawki z żarówkami włożyć bo nie ma otworu w odbłyśniku lampy i bańka żarówki nie wchodzi, trzeba to jakoś odwiercić / lampy Magneti Marelli , chyba tak sie to pisze. No chyba że wrzucić lampę od Anglika , skoro co nie co mają odwrotnie to może będzie działać.


Mój Tatusiobus ALH seria 97,5 KM & 210,6 Nm soft by Tune UP Gdańsk 120,1 KM & 280,2 Nm / był -sentyment pozostał / teraz Mondeo IV 140 KM TDCI

enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: enesen » sob paź 24, 2009 23:31

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 4 maja 2009 r. mówi że jeżeli pojazd jest wyposażony w jedno światło przeciwmgielne tylne to powinno one być umieszczone przy lewej krawędzi pojazdu lub na środku( np. Peugot 206) a jeżeli w dwa to powinny one być umieszczone po obu stronach pojazdu.
Nie bliżej jak 100mm od świateł hamowania "stop".
Ostatnio zmieniony sob paź 24, 2009 23:53 przez enesen, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
bicker83
KIEROVWNIK
KIEROVWNIK
Posty: 418
Rejestracja: pt mar 13, 2009 02:34
Lokalizacja: GSL / IRL
Kontakt:

Post autor: bicker83 » ndz paź 25, 2009 20:57

Ja mam 2 u siebie oryginalnie nic nie przerabialem-chociaz teraz to mam w ich miejscu postojowki i w miejscu stopow sa tez postwojowki a w miejscu postojowek mam stopy. :))
POZDRO


[img]http://www.bicker.republika.pl/av.gif[/img]

Był [b]MK4 - AKL[/b]
Teraz jest [b]A6 - APU[/b]
Bedzie [b]MK4 GTTDI[/b]

Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » ndz paź 25, 2009 22:57

Być może iż w niektórych Golfach, wykonywanych na eksport do niektórych państw - montowano drugie światło przeciwmgłowe, co wynikało z lokalnych wymogów technicznych.
Jak jest jedno to dobrze, jak dwa to jeszcze lepiej a dorobić łatwo (pociągając kabelek od lewego) i gdzie tu problem :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości