Gaz odpala, benzyna już nie cz.2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Alien884
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lip 01, 2009 22:05
Lokalizacja: Stalowa Wola

Gaz odpala, benzyna już nie cz.2

Post autor: Alien884 » wt paź 20, 2009 18:05

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... 921c48baab ciąg dalszy tematu.

Witam ponownie:)
Można powiedzieć,że przez przypadek osiągnąłem sukces ale nie wiem czy do końca:)
Przez przypadek oderwał mi się kabel od sondy tzn. od sondy idzie kabel to takiego czegoś brązowego i od brązowego jeden kabel idzie do masy a drugi prawdopodobnie ko komputera ale nie jestem pewien bo nie miałem czasu sprawdzać.I przy tym brązowym oderwał się kabel co prawdopodobnie idzie do kompa.I cud auto na benzynie pracuje normalnie nie przerywa i nie gaśnie i co najlepsze jak odpalam na benzynie działa ok i przełączam na gaz i spowrotem na benzynę i nie gaśnie i nie dusi się i tak parę razy przełańczalem żeby sprawdzić czy to nie jednorazowo co wcześniej nie było możliwe takie przełączanie bo gasł od razu na benzynie(oczywiście chodzi mi na pracującym silniku).Na zimnym i ciepłym silniku jest ok.Nie wiem jak będzie jak ruszę ponieważ jeszcze nie jeździłem ponieważ kabelek wieczorem się oderwał a dziś wymieniałem płyń w chłodnicy i aku musiałem podłączyć.

Więc teraz czy mogę tak jeździć bez sondy i czy wynika to ze na benzynie się dusił i gasł przez sondę i czy jak wymienię na nowa to nie będzie to samo co przedtem bo sonda będzie błędy wysyłać do kompa?



Awatar użytkownika
duszekm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 22:39
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Post autor: duszekm » czw paź 22, 2009 20:29

Spokojnie możesz jeźić ........



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości