[jetta]Zderzak+wlew LPG

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GziQ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 12, 2005 21:58
Lokalizacja: Szczecin-Gryfino
Kontakt:

[jetta]Zderzak+wlew LPG

Post autor: GziQ » czw lut 16, 2006 23:30

Witam,mam oto taki problemik: dzisiaj jakis pacan walnal mi w autko na parkingu i zderzak spadl z zaczepow no i przy okazji poszla tez lampa :grrr: I mam pytanko jutro mam zamiar sciagnac zderzak ale w nim mam wlew od LPG i teraz jest taka kwestia czy mozna jakos zdemontowac ten wlew "od tylu" jak sie w ogole za to zabrac? Bo z LPG nigdy nie mialem do czynienia i z tad moje pytanko :otepienie:
Z gory dzieki za pomoc :okej:
Ostatnio zmieniony pt lut 17, 2006 13:10 przez GziQ, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » pt lut 17, 2006 01:42

do niedawna moje zajęcie montowanie :bigok:
żeby go zdemontować wpierw odkręć dwa wkręty które są w nim a następnie miedzke (przewód) ale użyj do tego 2 kluczy jednym złap za szyjke od wlewu a drugim odkręcaj
tylko staraj sie nie odginać go za mocno żeby nie stracił swojego profilu tak jak był ułożony jak tylko odkręcisz to nie ruszaj go tylko wyjmij wlew

z montażem możesz mieć trudniej ponieważ musisz włożyć idealnie prosto wężyk spowrotem do szyjki wlewu do samego końca (jeżeli nie włożysz jej na sam koniec a zaczniesz przykręcać możesz uszkodzić tzw. baryłke i wtedy nie będzie szczelny a wtedy to już tylko ucięcie starej i zaciskanie nowej)
Ale po kolei jak włożysz wlew na miejsce to wpierw przykręć przewód do wlewu a dopiero na końcu przymucuj go śrubami jeżeli będzie ci ciężko wchodził spowrotem na miejsce delikatnie możesz go wcisnąć tylko zwróć uwage żeby miedzka sie nie zagieła bo później możesz mieć przez to przedłużone tankowanie

to chyba na tyle jakby co to wal na PW to pomoge w razie komplikacji


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

caros11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 16, 2006 22:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: caros11 » pt lut 17, 2006 13:21

jak masz zawory przy butli to zakrec jeden od tankowania grugszy przewód przed grzebaniem przy zaworze bo sie poparzysz gazikiem , ja w starszej butli posiadam zawory na jednym wyjsciu i drugim



Awatar użytkownika
GziQ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 12, 2005 21:58
Lokalizacja: Szczecin-Gryfino
Kontakt:

Post autor: GziQ » śr maja 31, 2006 16:03

a wiec dzieki panowie,punkciki rozdane :D dopiero dzisiaj sie zabralem za to ale bez problemowo poszlo ;D

pzdr ;]



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości