pomocy!!!!! nie drożne kanały odpływowe od szyberdachu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bartos 2008
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 16:25
Lokalizacja: jarosłaVWiec

Post autor: bartos 2008 » sob maja 16, 2009 22:31

więc tak:

już kleiłem raz te złączenie tylnego odpływu i teraz muszę to sprawdzić ale jak na razie pada deszcz i za bardzo nie mam możliwości, ale z tym drucikiem spróbuję ale nie wiem jak daleko mam go wciskać czy coś można uszkodzić jak za daleko przejdzie. mam dostęp do sprężonego powietrza więc też ten sposób wypróbuje.

dzięki wszystkim za podpowiedzi :bigok: :bigok: :bigok:


[img]http://images48.fotosik.pl/34/7a8361a264f9111a.jpg[/img]

pozdrowionka

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob maja 16, 2009 23:06

ja przepychalem antena CB :)
z jednej strony poszło ok, delikatnie trzeba, zeby jak jakis opór poczujesz, to nie pchac na siłe , bo mozesz wlasnie zdjac jedna rurke z drugiej :) tak widocznie ktos robił z drugiej strony i podsufitka mokra. Antena wlazla cala (140 cm) , jak sie ten syf ruszył troche , to pozniej ten gumowy cycek nawet wyciagneslismy zeby wszystko wyczyscic i wszystko wyleciało ladnie. Troszke kombinowania jest, ale jak sie ma sprytne paluszki i kupeee *#cenzura#* to wszystko sie da ;D
Ostatnio zmieniony sob maja 16, 2009 23:07 przez guti, łącznie zmieniany 1 raz.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
bartos 2008
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 16:25
Lokalizacja: jarosłaVWiec

Post autor: bartos 2008 » pn maja 18, 2009 21:43

ja użyłem kompresora na przedmuchanie tych rurek no i trochę pomogło bo teraz można spokojnie dmuchnąć w rurkę i nie czuć oporu czyli syf cały wydmuchało. a sprawę z cieknącym górnym odpływem załatwiłem w ten sposób że wyjąłem ten cały odpływ wyczyściłem z pozostałości tej starej uszczelki i posmarowałem silikonem, tak pozostawiłem do następnego deszczu który spadł po kilku godzinach ale na szczęście robota dobrze zrobiona bo nie cieknie. tylko podsufitka jest brudna od zalania i nie wiem czym to umyć???

cycka odblokowałem miękkim drucikiem woda leci bez problemu!!! :grin: :grin:


[img]http://images48.fotosik.pl/34/7a8361a264f9111a.jpg[/img]

pozdrowionka

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn maja 18, 2009 21:55

bartos 2008 pisze:i nie wiem czym to umyć???
vanish do prania dywanów, kolega ostatnio prał w ten sposób swoja podsufitke, taka piane sie robi , wciera w podsufitke i wyciera, w porownaniu ( po wybuchu coca coli) a teraz po praniu jest ogroomna roznica :) brazowe plamy znikneły


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

kasztan_TDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: czw sie 07, 2008 12:04

Post autor: kasztan_TDI » wt maja 19, 2009 00:01

bartos 2008 pisze: tylko podsufitka jest brudna od zalania i nie wiem czym to umyć???
Im mniej wody użyjesz tym pewniej, jest specjalny plyn do tapicerek :)
polecam mylismy z kolega w seacie i super :)

ja umylem na morko i podsufitke druga musialem kupic bo odeszla.

Do Vanisha hmm.. dobry tylko czy nie zrobi tak samo jak mi.



Dimateo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 15:27
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Dimateo » wt paź 20, 2009 15:24

Witam. Niestety też mam przyjemność :( z cieknącym szyberdachem. Rozłączyły się wężyki przy drzwiach, połączyłem i myślę spokój ale niestety... woda dalej się pojawia. Po dwóch godzinach zabawy okazało się, że woda dostaje się gdzieś poza te rynienki i leci do środka, gdy zdemontowałem tą lotkę i zamknąłem szyber woda nie leciała tylko nie doszedłem do tego czemu się tak dzieje. Może ktoś z Was ma pomysł na rozwiązanie tego problemu ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości