gluche pukanie z przodu...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pietka_86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: śr gru 31, 2008 17:05
Lokalizacja: jasło

gluche pukanie z przodu...

Post autor: pietka_86 » sob paź 17, 2009 15:48

dziwne naprawde dziwne nie wiem juz o co chodzi....
bylem na diagnostyce,sprawdzili gruntownie i na sworzniach nie ma luzow,na drazkach i koncowkach drazkow tez nie ma,na tulejach tez nie ma z reszta sa nowe,
a mimo to slychac z obu stron takie gluche pukanie tak jak by wlasnie sworzen wachacza szlag trafial no ale to nie to......
jakies trzy miesiace temu wymienialem poduszki amortyzatorow FEBI chyba mogly sie po tak krotkim czasie zużyć???
moga tak przeguby pukac???
jak skrece kolami i ruszam na pelnym skrecie(w obie strony) to slychac lekkie"tyk tyk tyk" ale tylko na pelnym skrecie...
moze przeguby wewnetrzne???jak zlapie za polos od strony skrzyni i poruszam na boki to jest wyczuwalny lekki luz....moze byc to???
w poniedzialek mam wlasnie zamiar zciagac kolumny i sprawdzic te poduszki...
jak ktos cos podejrzewa to piszcie
z gory dzieki
pozdrawiam

[ Dodano: 17 Paź 2009 17:01 ]
moze amortyzatory juz sa tak zajechane???



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » sob paź 17, 2009 23:15

pietka_86, może być przegub ze, łożyskowanie kolumny,niedokręcone przednie amory



pietka_86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: śr gru 31, 2008 17:05
Lokalizacja: jasło

Post autor: pietka_86 » pn paź 19, 2009 18:22

rozbieralem dzis obie kolumny Mc Persona i poduszki ok,sprezyny ok,same amortyzatory nie sa najnowsze,maja lekkie wycieki ale pracuja plynnie od dolu do gory...a moze przez to,ze sa juz tak stare cos w nich puka??????
nie wiem co moge jeszcze sprawdzic??przekladnia kierownicza,kolumna??no ale z drugiej strony nie czuje podczas tego pukania na kierownicy drgan...



Awatar użytkownika
Jessy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: wt paź 30, 2007 09:07
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Jessy » wt gru 01, 2009 00:28

Sprawdź czy tłoczysko w amorze nie chodzi na boki, w seacie to miałem;] bo trochę pukało.


Lewy pas zaglądasz śmierci w twarz...a tak na marginesie... " CZERWONE SĄ SZYBSZE..:D "

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 387 gości