problem z silnikiem AEE

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pjotrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 06, 2009 07:24
Lokalizacja: NO

problem z silnikiem AEE

Post autor: Pjotrek » sob paź 17, 2009 13:49

witam , mam problem ze swoim sprzetem a mianowicie nie moglem go dzisiaj odpalic a jak juz zapalil to chodzil na 2100-2200 obrotow , dojechalem tak do domu okolo 8 km po czym auto zgasilem i chcialem znowu uruchomic lecz juz sie nie dalo , takjakby go zalalo , po 10 min golf odpalil i juz dobrze chodzil , sprawa miala tez miejsce wczoraj i takie same objawy , wymienilem przewody kopulke i palce , spryskalem kostki preparatem wypierajacym wode - moje podejrzenie pada na przepustnice , byc moze jest do czyszczenia , i tu mam pytanie , jak wlaczony mam zaplon slychac takjakby ciagle piszczenie w okolicy przepustnicy - nie wiem czy to przepustica cz krokowy , jak sciagne kostke z krokowca ( silnik wielopunkt- mysle ze to krokowiec )to piszczenie ustajce a jak ja znowu podpinam to piszczy i delikatnie drga przepustica . prosze o pomoc bo nie wiem co to moze byc :(



Awatar użytkownika
Adam204
...
...
Posty: 936
Rejestracja: czw maja 03, 2007 12:15
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk

Post autor: Adam204 » sob paź 17, 2009 15:14



Obrazek

Pjotrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 06, 2009 07:24
Lokalizacja: NO

Post autor: Pjotrek » sob paź 17, 2009 17:24

ok dzieki kolego , poczytalem sobie co nie co i bede kombinowal widze ze takie objawy to norma w aee jeszcze raz dzieki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 318 gości