[mk3] pasy sie nie chowają :/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Darass
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: sob sty 21, 2006 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

[mk3] pasy sie nie chowają :/

Post autor: Darass » śr lut 15, 2006 00:43

szukałem w szukajce i nic :/ otóz jak zapne pasy, a poznie chce odpiąc, to nie chowają sie same w słupek, musze je popychac (bez skojarzen ;) ) czasami same sie chowają, czasami musze pomóc, a jest to wkurzające jak sie czesto wsiada i wysiada (a zawsze w pasach jezdze). co trzeba zrobic zeby same sie chowały? cos podciągnąc, podkrecic czy cuś?



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » śr lut 15, 2006 00:58

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... =pas+chowa moze cos z tych akcji.


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
Darass
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: sob sty 21, 2006 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Darass » śr lut 15, 2006 01:29

inek01 pisze:http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... =pas+chowa moze cos z tych akcji.
w tym temacie jest opisane racze jak pas cieżko wychodzi, u a mnie wychodzi ok, tylko z chowaniem sie ma problemy :crazy:



sweden
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 13:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: sweden » śr lut 15, 2006 01:31

u mnie to samo... podobno nic nie da sie z tym zrobic, a juz w ogole nie probuj tego sam rozbierac :) Podobno dosc drogie to ustronstwo :)
Pozdr



Awatar użytkownika
zex
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: śr paź 26, 2005 09:53
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zex » śr lut 15, 2006 10:04

no i u mnie to samo...:( , a możejednak ktoś zna jakiś domowy sposób na załatwienie takowego problemu????


POZDRO :pub:


Golfik Golfik Golfik

r30q
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:20
Lokalizacja: Warszawa - Bródno
Kontakt:

Post autor: r30q » śr lut 15, 2006 10:24

ja mialem to samo, ale wyciagnalem pas do konca i dosc mocno pociagnalem, po tym jak puscilem sam sie schowal, od tej pory wszsystko dziala , nie wiem jak u wac bo moze cos powazniejszego ? :bigok:


Inne auto z grupy VAG
___________________________________

pieko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 05, 2006 00:23
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: [mk3] pasy sie nie chowają :/

Post autor: pieko » śr lut 15, 2006 11:56

Darass pisze:szukałem w szukajce i nic :/ otóz jak zapne pasy, a poznie chce odpiąc, to nie chowają sie same w słupek, musze je popychac (bez skojarzen ;) ) czasami same sie chowają, czasami musze pomóc, a jest to wkurzające jak sie czesto wsiada i wysiada (a zawsze w pasach jezdze). co trzeba zrobic zeby same sie chowały? cos podciągnąc, podkrecic czy cuś?
Sadze ze sprezyna która nawija pas juz sie po prostu zuzyła.Pewnie bedzie cie czekał jakis szrocik i drugi pas.To ze rozbierzesz to raczej nic ci nie pomoze.Moze i uda ci sie ja naciągnącz ale nie na długo (jak wogole pózniej złozysz to do kupy) :) Pozdro.



Awatar użytkownika
Darass
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: sob sty 21, 2006 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [mk3] pasy sie nie chowają :/

Post autor: Darass » śr lut 15, 2006 14:04

pieko pisze:
Darass pisze:szukałem w szukajce i nic :/ otóz jak zapne pasy, a poznie chce odpiąc, to nie chowają sie same w słupek, musze je popychac (bez skojarzen ;) ) czasami same sie chowają, czasami musze pomóc, a jest to wkurzające jak sie czesto wsiada i wysiada (a zawsze w pasach jezdze). co trzeba zrobic zeby same sie chowały? cos podciągnąc, podkrecic czy cuś?
Sadze ze sprezyna która nawija pas juz sie po prostu zuzyła.Pewnie bedzie cie czekał jakis szrocik i drugi pas.To ze rozbierzesz to raczej nic ci nie pomoze.Moze i uda ci sie ja naciągnącz ale nie na długo (jak wogole pózniej złozysz to do kupy) :) Pozdro.
qrna, myslalem ze da sie to jakos zrobic :crazy: no ale nic, ale rozbierac tego nie bede skoro to takie popiepszone ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 418 gości