Problem z szyberdachem w Golf III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

RadasW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 17:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Problem z szyberdachem w Golf III

Post autor: RadasW » pn lut 13, 2006 11:38

Witam
Mam problem z dacem widzialem ze pare innych osob ma taki sam. Nie domyka sie lewa strona dachu. Dach jest elektryczny. Czytalem juz co pisaliscie co moze byc zepsute wiec moje pytanie ograniczy sie do tego gdzie w Bydgoszczy moge naprawic szyber??? Bylem juz w paru warsztatach tapicerskich ale w kazdym mowili mi ze nie podejmuja sie naprawy elektrycznych :-/ Z gory dzieki za pomoc :) Jezeli ktos wie to niech jeszcze napisze jaki to jest koszt mniej wiecej.



Awatar użytkownika
macil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:35
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: macil » pn lut 13, 2006 13:07

Pękła jedna z aluminiowych prowadnic (normalka w MK3).
Nie opłaca się naprawiać. Szwagier kupił cały szyber za około 300zł i sam sobie przełożył.


Obrazek
Obrazek
Radio Defending Club 161 RDC 063
Wywołanie "Chińczyk Kwidzyn"

RadasW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 17:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: RadasW » pn lut 13, 2006 19:08

No dzieki ale zalozmy ze sam nie zaloze szyberdachu i chce naprawic w warsztacie. Moze jednak jest ktos z bydgoszczy i wie gdzie takie cos mozna naprawic? Czekam na pomoc :) bo na dzien dzisiejszy mam niedomkniety szyber :-/



Awatar użytkownika
Wardek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 02:48
Lokalizacja: Beskid Niski/Bieszczady

Post autor: Wardek » śr lut 15, 2006 02:49

Zestaw naprawczy za "jedyne" około 200zł kupisz w ASO... :hmm: Wymienić dałbyś radę sam, jest instrukcja w poradach jak go wyciągnąć.. Pojedziesz na warsztaty to z podziwu nie wyjdziesz jak zaczną krzyczeć cenami... SZYBERDACH MOZNA ZAMKNAĆ MIMO ZE JEST URWANA PROWADNICA, WEZ SRÓBOKRĘT I PRZESUŃ SZYNE CIĄGNĄC ŚRUBOKRĘTEM W TYLNĄ STRONE AUTA... (sam tak zamknąłem jak sie zepsuł) :pub:


Audi A6 C4 2.5 TDI AEL Quattro Avant
VW Golf 1.9 TDI 1Z
było: Passat B5FL AWX, A6 C4 1.9TDI, Mercedes 814 6.0 D, Golf III 1.8, Renault Safrane 2.1TD, Vectra B 2.0, Polonez, Łada, 126P, MZ, WSK..

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » śr lut 15, 2006 08:39

SZYBERDACH MOZNA ZAMKNAĆ MIMO ZE JEST URWANA PROWADNICA, WEZ SRÓBOKRĘT I PRZESUŃ SZYNE CIĄGNĄC ŚRUBOKRĘTEM W TYLNĄ STRONE AUTA... (sam tak zamknąłem jak sie zepsuł) :pub:
ja użyłem do tego kluczyka :P


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości