WODA, POMOCY!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

21mariusz03
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 14:31
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: 21mariusz03 » pn paź 12, 2009 22:59

ale wy szukacie problemow... wedlug mnie sprawa jest prosta.... sam to miaelm i to juz w drugim aucie: jak ci cieknie na dywaniki to pierwsze co sprawdz to drzwi.. zdejmij boczki i sprawdz jak wyglada folia.. jak jest uszkodzona to masz przyczyne... ewentualnie moze jeszcze cieknac przez wlot powietrza na podszybiu to tez czesta przyczyna ale to sie odnosi tylko pasazera :) ja wlasnie jestem po lataniu :) polecam klej do szyb jesli chodzi o folie :)


VW power :)

Awatar użytkownika
ukszens
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 15:56
Lokalizacja: ustka

Post autor: ukszens » pn paź 12, 2009 23:28

jutro wiec zabieram sie do roboty i szukam przyczyny w drzwiach, moze to faktycznie byc to, bo inne juz wykluczylem, jak zrobie to napisze kolejny post o rezultacie, w kazdym badz razie dzieki za kolejny pomysl



Pavlo:)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 23, 2009 22:45
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Pavlo:) » wt paź 13, 2009 10:40

Miałem to samo w VW Golf III, z tym, że mi zbierała się woda pod wycieraczką od strony kierowcy. Otworzyłem szyberdach i zrobiłem test. Wąż ogrodniczy i lałem wodę do kanalików. Okazało się, że wężyk odprowadzający był pęknięty, bo część wylewała się na zewnątrz, a część do środka.



Awatar użytkownika
ukszens
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 15:56
Lokalizacja: ustka

Post autor: ukszens » wt paź 13, 2009 18:54

ja szyber mam przetestowany i zrobiony , ani kropla nie przejdzie, dzis zrobilem wedlug porady 21mariusz03, faktycznie folia byla do polowy odklejona, polatalem co sie dalo ,poprzyklejalem i teraz czekam z niecierpliwoscia czy auto zrobi sie suche, jezeli tak to pelen sukces

[ Dodano: 26 Paź 2009 22:56 ]
no i folie połatane...wody jakby mniej ale dalej problem zostaje u kierowcy pod dywanikiem mokro...nie mam juz zadnego pomyslu, jestem bezradny..... jezeli jest jeszcze cos czego nie wiem a co powinienem sprawdzic to prosze o odpisanie :mk3:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 458 gości