help me !! z centralnym w mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ralf9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 17:40
Lokalizacja: zabrze

help me !! z centralnym w mk3

Post autor: ralf9 » pt wrz 09, 2005 10:14

panowie czy ktoś może z was montował centralny w klapie mk3
mam mały problemik z montażem
korzystałem z opcji szukaj ale znalazłem tylko opis do dwójeczki

prosze o pomoc?????????
:kwiat:



Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: aphex » pt wrz 09, 2005 11:27

wiez co ostatni koles z mojego miasta podjechal do mnie i poprosil mnie abym mu wlasnie pokazal jak ida kable w klapie od bagaznika sadze ze jak bys jakiegos mlokosa spotkal to zrob to samo posprawdzaj jakie tam ida kable jest ciezko ot tak opisac ci co gdzie idzie wiazki sa zazwyczaj skrecone tasma izolacyjna jak ktos bedzie mily to ci to pokaze na wlasne oczy jest lepiej to zobaczyc atrape wiez jak zdiac :D


Vw Golf III 1.8 GL ABS

ralf9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 17:40
Lokalizacja: zabrze

Post autor: ralf9 » ndz lut 12, 2006 19:42

aphex, DZIEKI



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lut 12, 2006 19:51

jeśli chodzi ci o montaż centralnego do auta w którym go nie było to trzeba coś przerobić w samym zamku. Było o tym na forum.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » ndz lut 12, 2006 20:04

ja monotwalem sam taki wlasnie zamek i chetnie pomoge ci w tym niewdziecznym zajeciu
moj zamak w klapie dziala na troche inne zasadzie jak oryginalny
otoz moja centrala ma dodatkowy kanal (cos w rodzaju funkcji comfort) i wlasnie ten kanal wykorzystalem do obslugi klapy
podlaczylem piaty silownik pod ten wlasnie kanal i bagaznik otwiera mi sie z pilota(klapa odskakuje) a nie dzieje sie z nia nic jak otwieram czworo drzwi w aucie
jesli interesuje kogos takie wlasnie rozwiazanie zapraszam na PRIV
potrzeba jest centrala z dodatkowym kanalem, silownik (i przekaznik w niektorych przypadkach-zalezy od centrali) a
dodam ze rozwiazanie takie jest bardzo wygodne poniewaz nie niszczymy oryginalnej mozliwosci otwarcia klapy kluczykiem a jedynie zyskujemy dodatkowo otwieranie jej pilotem



ralf9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 17:40
Lokalizacja: zabrze

Post autor: ralf9 » wt lut 14, 2006 21:15

Paweł Marek pisze:jeśli chodzi ci o montaż centralnego do auta w którym go nie było to trzeba coś przerobić w samym zamku. Było o tym na forum.
GRZEBAŁEM ALE NIC NA TEN TEMAT NIE ZNALEZŁEM TAKŻE PROSZE O PORADE



greg

Post autor: greg » wt lut 14, 2006 21:34

ja montowałem to wytłumaczę - zamki od tylnej klapy są 2 rodzajó do centrala i bez - a czym się różnią - różnią się półksiężycem bo jeden z nich posiada miejsce do paięcia wąsa od siłownika - wąs ten odsuwa półksiężyc tak ze mozesz otwierać klapę naciskając przycisk zamka pomimo że nie używasz kluczyka - natomiast jak centralny zamknięty kluczyk obraca ten półksiężyc. Mam nadzieję że zrozumiale wytłumaczyłem jak nie to dam fotkę...



SimonVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 13:12
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: SimonVW » wt lut 14, 2006 21:46

Nie da się założyć centrala na klape bez niszczenia zamka,jeżeli nie jest on przystosowany do centrala. Można ew. zrobić jak maverik.Jeżeli masz zamek pod central sprawa jest prosta - doprowadzasz zasilanie i ok.



ralf9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 17:40
Lokalizacja: zabrze

Post autor: ralf9 » pt lut 17, 2006 18:05

greg pisze:ja montowałem to wytłumaczę - zamki od tylnej klapy są 2 rodzajó do centrala i bez - a czym się różnią - różnią się półksiężycem bo jeden z nich posiada miejsce do paięcia wąsa od siłownika - wąs ten odsuwa półksiężyc tak ze mozesz otwierać klapę naciskając przycisk zamka pomimo że nie używasz kluczyka - natomiast jak centralny zamknięty kluczyk obraca ten półksiężyc. Mam nadzieję że zrozumiale wytłumaczyłem jak nie to dam fotkę...
JESLI MOŻESZ TO PRZESLIJ FOTKE NA ralf9@tlen.pl



greg

tu masz zdjęcia

Post autor: greg » ndz lut 19, 2006 18:14

mam nadzieję ze zrozumiesz czego w zamku bez centrala brakuje
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 499 gości