DZIWNE OBROTY

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

DZIWNE OBROTY

Post autor: adamo122 » pt paź 09, 2009 21:10

WITAM
DOT. SEATA TOLEDO II 1.8 20V BENZ/GAZ 125KM
SILNIK NA WOLNYCH OBROTACH TRZYMA 750 OBR/MIN
SAMOCHODEM TROSZKE CIĘŻKO SIE RUSZA (TRZEBA GO WYCZUĆ) I BYĆ BARDZO PRECYZYJNYM, MYŚLAŁEM ZE TAK POPROSTU MA
PRZYGLĄDAJAC SIE JEDNAK DOKŁADNIEJ PRACY SILNIKA (JUZ POD MASKĄ) ZAUWAŻYŁEM ZE W MOMĘCIE GDY DODAM BARDZO DELIKANIE GAZU (PRZY DODAWANIU NOGĄ NAWET TEGO NIE ZAUWAŻAŁEM) SILNIK ZACZYNA SIĘ DŁAWIĆ(TAK JAKBY NIE DOSTAWAŁ PALIWA ALBO DOSTAWAŁ GO ZA DUZO) TAKŻE PRAKTYCZNIE NAWET JAK BYM CHCIAŁ USTAWIĆ GO ZEBY NA WOLNYCH TRZYMAŁ 800 OBR/MIN TO SIE NIEDA BO ON PRACUJE ALBO RÓWNO NA 750 ALBO MA TEN MOMET DŁAWIENIA I WSKAKUJE JUZ WTEDY NA OK 1000 OBR/MIN

JEDNYM SŁOWEM DODAJĄC BARDZO DELIKATNIE GAZU (RĘKĄ POD MASKĄ BO NOGĄ CIĘŻKO JEST TO NAWET ZAUWAŻYĆ) SILNIK NIE WKRĘCA SIE PŁYNNIE NA OBROTY TYLKO MA TEN DZIWYNY MOMET MIEDZY OK 750-900 OBR/MIN GDZIE SIE JAKBY DŁAWI
CO MOŻE BYĆ TEGO POWODEM?

CHCIAŁEM GO USTAWIĆ ZEBY NA WOLNYCH MIAŁ 800 BO CHYBA TYLE POWINIEN MIEC I MYŚLAŁEM , ZE JEST TO POWODEM TEGO CIĘŻKIEGO RUSZANIA (CZĘSTO GAŚNIE PRZY RUSZANIU- SZCZEGÓLNIE MOJEJ ŻONIE :-) ) ALE ZAUWAŻYŁEM , ZE TAM NA LINCE NAWET NIEMA REGULACJI, JAK W POPRZEDNICH AUTACH
KTOŚ WIE ILE POWINIEN MIEC I GDZIE SIE TO USTAWIA?

SYTUACJA JEST TAKA SAMA BEZ WZGLĘDU CZY AUTKO PRACUJE NA BENZYNIE CZY NA GAZIE
POZDRAWIAM I LICZE NA POMOC :pub:
Ostatnio zmieniony pt paź 09, 2009 21:31 przez adamo122, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
karmel1906
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:33
Lokalizacja: DUBLIN
Kontakt:

Post autor: karmel1906 » sob paź 10, 2009 12:57

kiedy wymieniales swiece i kable WN? czy silnik pracuje na wszystkich garczkach??



Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » ndz paź 11, 2009 07:54

autko mam dopiero od kilku miesiecy, świece nie wiem kiedy były wymieniane a kable widziałem , że są jeszcze oryginalne czyli mają juz 10 lat :-) bede musiał je napewno w najbliższym czasie wymienic, autko jednek pozatym co opisałem wyżej pracuje normalnie, chodzi na wsztskich garach (sprawdzałem to)



Awatar użytkownika
feniks
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:32
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: feniks » pn paź 12, 2009 07:41

adamo122 pisze:GO USTAWIĆ ZEBY NA WOLNYCH MIAŁ 800 BO CHYBA TYLE POWINIEN MIEC I MYŚLAŁEM , ZE JEST TO POWODEM TEGO CIĘŻKIEGO RUSZANIA (CZĘSTO GAŚNIE PRZY RUSZANIU- SZCZEGÓLNIE MOJEJ ŻONIE ) ALE ZAUWAŻYŁEM , ZE TAM NA LINCE NAWET NIEMA REGULACJI, JAK W POPRZEDNICH AUTACH
KTOŚ WIE ILE POWINIEN MIEC I GDZIE SIE TO USTAWIA?
przepustnica ma w sobie regulator biegu jałowego, może być, że już zabrudzona jest troszkę, zacznij jednak od świec :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » pn paź 12, 2009 18:46

w którym miejscu jest ta przepustnica?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości